Yemek Odası Fiyatları

Yeni Sezon Yemek Odası Fiyatları

Zevkle döşediğiniz evinizin yemek odası da hak ettiğiniz konforu ve estetik görünümü size sunmalı. Bu nedenle size kaliteli, şık ve kullanışlı yemek odalarını en cazip fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Yemek masası, sandalye, konsol, konsol aynası ve vitrinden oluşan yemek odası fiyatları bütçenizi zorlamadan dilediğiniz modeli seçmenizi sağlayacak.

Birbirinden şık tasarımlar, modern ve çağdaş çizgiler, uyumlu renk kombinasyonları gibi detaylar ortaya göz alıcı yemek odası takımlarının çıkmasını sağlıyor. Beğeninize sunduğumuz modeller arasında büyütülebilir yemek masasına sahip olan tasarımlar da mevcut. Kalabalık aileler ve kalabalık yemekli davetler için ideal olan yemek masaları gerektiğinde kapatılarak daha küçük bir form kazanıyor.

Yemek Odası Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

İncelediğiniz ürünlerin fiyatları birbirinden farklı olabilir. Fiyat farkı pek çok unsura bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Ürünün imalatında kullanılan malzemeler, işçilik ve kullanılan döşemelik kumaşların kalitesi gibi faktörler, yemek odası takımlarının farklı fiyatlar eşliğinde kullanımınıza sunulmasını da beraberinde getiriyor. Ancak fiyatlar asla sorun olmayacak!

Yılın sadece belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca düşük fiyat politikası uyguluyor, yeni evl çiftler dahil olmak üzere tüm müşterilerimizin bütçesine uygun tercihlerde bulunmasını sağlıyoruz. Ayrıca cazip ödeme kolaylıkları sunuyor, taksitler eşliğinde ödemenizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Üstelik vade farkı fiyatlara eklenmiyor.

Yemek Odalarında Uygun Ödeme Fırsatları

Özgün tasarımları yenilikler ve trendlerle buluşturan firmamız dilediğiniz ürünü özgürce seçebilmenizi sağlıyor. Beğendiğiniz yemek odası modelini dilediğiniz ölçülerde hazırlayabiliriz. Tercih ettiğiniz ölçüler ile beğendiğiniz ürün modelinin ölçüleri arasında çok fazla fark olmaması durumunda fiyat farkı talep etmiyoruz. Sadece ürünlerimiz ile değil, sunduğumuz fiyatlar ile de yüzünüzü güldürmeyi arzuluyoruz.

Keyifli aile sohbetlerine zemin olacak yemek odası takımları konuklarınızın da gayet keyifli zaman geçirmesini sağlayacaktır. Her bütçeye uygun yemek odası takımlarımız ile siz de evinizi yenileyebilirsiniz. Evinizin baş tacı olacak mobilyalar ve olmazsa olmazlarınız arasında yer alan yemek odaları artık size sadece bir tık uzaklıkta! Zengin renk ve model seçeneği eşliğinde yapacağınız alışveriş, muhteşem ziyafetlerinize de başlangıç olacak. 

Blog Yazıları