Yemek Odaları

Yemeği Ziyafete Dönüştüren Yemek Odaları

Evinizde geçirdiğiniz zamandan daha fazla keyif almak için mutlaka odanızda ziyafet köşesi bulunmalı... Firmamız evinizin ziyafet köşeleri için özenle tasarlanmış olan birbirinden şık yemek odaları modellerini sizlere cazip fiyatlar eşliğinde sunuyor. En şık tasarımlar, en kaliteli malzemeler ile buluşuyor ve ortaya işte bu şahane yemek odası takımları çıkıyor.

Çiftçioğlu Kalitesini Yemek Odanıza Taşıyın

Yılın trend renklerinin kullanıldığı yemek odaları evinizin estetik ve şık görünümünü de destekleyecek. Yemeklerinizi bir ziyafete dönüştürecek olan takımlar arasında pek çok farklı seçeneği göreceksiniz. 4 kişilik, 6 kişilik ya da 8 kişilik yemek masası arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihte bulunabilirsiniz. Yemek masalarına uygun sandalyeler de konforuyla beğeni topluyor.

Kalabalık aileler ya da yeni evli çiftler için ideal yemek odası modelleri sitemizde beğeninize sunuluyor. Yalnızca kalite düzeyi yüksek ahşap malzemeler ve döşemelik kumaşlar kullanılarak imal ettiğimiz yemek odalarında 1. sınıf sünger tercih ediyoruz. Bu sayede uzun yıllar sandalyelerde herhangi bir çökme ve deformasyon meydana gelmez.

Yemek Odalarında Renk Seçeneği

Farklı tarzlarda mobilyalar ile uyumlu olan yemek odası takımları evinizin koltuk takımları ve diğer mobilyaları ile de anında uyum sağlayacaktır. Modern tarzda yemek odası modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yemek odalarında da sizi zengin bir renk kartelası karşılayacak. Aradığınız renkte mobilyayı hemen bulabilir, beğenilerinizden ödün vermeden evinizi döşeyebilirsiniz.

Farklı markaların ürünlerini de bu kategori içerisinde inceleyebilirsiniz. Firmamız tarafından imal edilen ürünler için özel sipariş de verebilirsiniz. Yemek odası olarak kullanacağınız alana uygun ölçülerde yemek odası takımı hazırlayabiliriz. Beğendiğiniz modelin ölçüleri ile istediğiniz ölçüler arasında büyük bir fark olmaması durumunda sizden ek bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Çünkü yemek odanızı da sevgi ve keyifle döşemenizi istiyoruz.

Hem siz hem de misafirleriniz yemek masasından kalkmak istemeyecek. Üst düzey konfor sunan yemek odası takımları konuklarınızın da en az sizin kadar rahat etmesini sağlayacak. Çeşitli depolama alanları ile donatılmış olan yemek odaları modelleri arasından da seçim yapabilir, misafir yemek takımlarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Blog Yazıları