Yan Sehpalar

Yan sehpalar oturma odaları veya salon dekorasyonlarında kanepe, koltuk ve diğer mobilya parçalarınız arasında iyi bir geçiş yakalanması için kullanabileceğiniz mobilyalardır. Geçiş ve bağlayıcılık rolü dışında tamamen estetik bir görünümü de sizlere sunmakta olan yan sehpa modelleri günlük kullanım içerisinde pek çok farklı amaç için kullanılabilir.

Eşyalarınızın depolanması ve üzerine aksesuar yerleştirilmesi yan sehpa kullanarak yararlanabileceğiniz yalnızca birkaç özellikten bazılarıdır.

Klasik ve Modern Yan Sehpalar

Klasik dekorasyondaki mobilyalarınız ile uyumlu şekilde kullanabilmeniz için sizlere ahşap detaylar ile süslenmiş olan kare ve yuvarlak yan sehpa tasarımları da sunuyoruz. Ancak tercihini modern dekorasyondan yana kullanmak isteyenler için de üretimlerimiz devam ediyor. Modern dekorasyon için yan sehpa arıyorsanız pres ahşap, cam, paslanmaz çelik, krom ya da farklı renklerde polimer malzemeler ile üretilmiş işlevsel yan sehpa modelleri sunuyoruz.

Dekorasyonunuzu farklı bir havaya büründürebilecek güce sahip olan yan sehpalar ile mekanınızın kullanım alanlarını genişletebilir ve ferah bir atmosfer yaratabilirsiniz. Çiftçioğlu Mobilya olarak geniş yelpazedeki yan sehpa ürünlerimize göz atarak sizler de mekanlarınızı baştan yaratın.