Visko Love Yatak

İnsanların günlük yaşam alanlarında sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşayabilmesi için seçtiği eşyaların kalitesi oldukça önemlidir. Markasız ve kalitesiz ürünler kısa süre içerisinde bozulduğu ve söküldüğü için, özellikle günlük kullanımı yaygın olan ürünlerde kaliteli, markalı ve sağlıklı ürün tercihi yapmalıdır. Kaliteli ve Sağlıklı ürün arayanların tercihi çiftçioğlu mobilya olmuştur. Müşteri memnuniyeti misyonu ile hizmet eden ve kaliteden ödün vermeyen çiftçioğlu mobilya, yatak ürünlerinde kullandığı visko love modeli tüketicilerden tam not aldı.

Yatak insanların günlük yaşamında yorgunluğu dinlenerek geçirdiği ürün olması nedeniyle yatağın kaliteli ve sağlam malzemelerden yapılmış olması, uyku kalitesi için çok önemli olurken, visko love yatak uyku kalitesini arayanların tüm özeliklilerine sahiptir. Mobilya ve yatak ürünlerinde 45 yıldır sektörü hizmet sunan Çiftçioğlu Mobilya, memnuniyet doğrultusunda mevcut ürün kalitesini her geçen gün artırarak, kolay ulaşabilir olmak hedef haline gelmiştir. Bünyesinde bulundurduğu markalı ve kaliteli ürünleri cazip fiyat koşulları ile tüketicilere ulaştıran Çiftçioğlu Mobilya, kuruluşundan bu yana oluşturduğu hizmet politikası ile yeni evlenen çiftlere ve eşyasını yenileyecek tüketicilere hizmet sunmaktadır. Sağlıklı bir uykunun çeşitli şartları bulunmaktadır, bunların başında sağlıklı yatak tercihi ilk şarttır.

10 Yıl Garantili Visco Yatakları

Yapılan Ar-Ge faaliyetleri kapsamında uzun çalışmalar neticesinde tüketicilerin beğenisine sunulan visko love yataklar, temizliği kolay ve uzun ömürlü ürünlerdir. Çiftçioğlu Mobilya bünyesinde cazip fiyat koşulları ile satılan yataklar, ileri teknoloji kullanılarak işlenen anti bakteriyel ürünlerdir. Üretici firma tarafından 10 yıl garantili olan Visko Love yataklar, farklı fiyat ve markalarla tüketicilere buluşturulmaktadır.

Visco Love Yataklarda Satış Sonrası ve Öncesi Destek

Ürün çeşitliliğinin fazlalığı sayesinde Çiftçioğlu Mobilya peşin ve taksitli ödeme imkânları ile tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Binlerce yatak satışı ve satış sonrası takibini gerçekleştiren Çiftçioğlu Mobilya, ürün danışmanları size en uygun visco yatakları belirlemek için birçok etkeni ve müşterilerden almış olduğu geri bildirimleri sentezleyerek ürün tavsiyesinde bulunmaktadırlar. Visco kelime anlamı olarak ısıya ve ağırlığa duyarlı olarak şekil alan, bu etkilerden uzaklaştırıldığında ise eski formuna kavuşan bir maddedir bu nedenle çiftçioğlu mobilya bünyesinde birinci sınıf kaliteye sahip malzemeden yapılmıştır.