Tv Üniteleri

Televizyonun hayatımıza girişinin çok eski bir tarihi yoktur. Bundan yaklaşık 50 yıl kadar önce evlerimize girmeye başlayan televizyonlar bu kısa süre içerisinde büyük bir teknolojik gelişme sağlayarak hızla büyümüş ve hemen hemen her eve girmeyi başarabilmiş bir beyaz eşyadır. Televizyon günümüzde belki de en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Yardımcı ekipmanları sayesinde binlerce kanalı gösterebilen televizyonlar artık her yaştan kişiye hitap edebilecek boyuta gelmiştir. Bünyesinde barındırdığı birçok yayın kanalı ile birlikte daha farklı bir boyuta geçmeye başlamıştır.

TV Ünitelerinde Yeni Moda

Önceden evlerimizde bulunan televizyonlar için yardımcı ekipman aracı az olduğundan televizyonları ya küçük bir sehpa yada masa üzerine koyarak kullanırdık. Çünkü televizyonun hem boyutu küçüktü hem de yayın için herhangi bir araca gerek yoktu. Ancak hızla gelişen televizyon sektörü öyle bir boyut halini almaya başlamıştır ki artık eskisi gibi bir sehpa veya masa televizyon için yeterli olmamaya başlamıştır. Yayın yelpazesini artırmak için televizyona bağlanan uydu alıcısı, dekoder, dvd oynatıcı gibi ekipmanlar yüzünden televizyon için evlerimizde bir ünite kurmak zorunda kalmışızdır. Tabi bu duruma yol açan unsurlardan bir tanesi de televizyonların boyutların da olan inanılmaz değişikliklerdir. Örnek verecek olursan eskiden en fazla 70 ekran tüplü kalın televizyonların yerini günümüzde artık plazma, led, lcd, gibi ince boyutu oldukça büyük televizyonlar almaya başlamıştır.

Bütün bu sebeplerden dolayı evlerde ortaya çıkan ve bir ihtiyaç haline gelen tv üniteleri zorunlu hale gelmeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri sizlere mobilya sektöründe büyük bir hizmet veren Çiftçioğlu Mobilya da insanların bu ihtiyacını görerek onlara bu hizmeti sunmak için çalışmalara başlamış, tv ünitelerini de bünyesine katmayı başarmıştır.

1969 yılından beri gelen büyük tecrübesini üretmiş olduğu her ürününde kullanan Çiftçioğlu Mobilya televizyon üniteleri alanında da geçmiş başarılarını fazlasıyla sürdürmeye devam etmektedir. Tasarlamış ve üretmiş olduğu tv üniteleri ile bu pazara hızla girmeyi başarabilen Çiftçioğlu Mobilya tv üniteleri kategorisinde de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bütün kategorilerdeki prensiplerini bu alanda da sürdüren Çiftçioğlu Mobilya, en büyük ilkesi olan müşteri memnuniyetini göz önüne alarak birbirinden farklı estetiğe, kullanımı, tasarıma ve malzeme kalitesine sahip tv ünitelerini piyasaya sürmüştür.

Çiftçioğlu ile Doğru Tv Üniteleri

Televizyon ünitelerinde de müşterilerine büyük kolaylıklar sağlayan Çiftçioğlu Mobilya burada da kalitesini göstermeye devam etmektedir. Diğer kategorilerinde de olduğu gibi burada da müşterilerinin istek ve arzularına fazlası ile yer vermektedir. Müşterilerinin isteği doğrultusunda mevcut ürünlerde boyutsal değişiklikleri herhangi bir ek ücret talep etmeden yerine getiren Çiftçioğlu Mobilya sizlerin evleri için en uygun tv ünitesini üretebilmek için sürekli çalışmaktadır. Ürünlerinde onlarca farklı renge tasarıma yer veren Çiftçioğlu Mobilya için çeşitlilik ve kalite vazgeçilmez unsurlar arasında gelmektedir. Üretmiş olduğu tv ünitelerine iki yıl gibi bir garanti imkanı sunan firmamız kalitesini garanti konusunda da göstermektedir.

Müşterilerini her alanda memnun edebilen firmamızın en büyük özelliklerinden bir tanesi de sizlere bu hizmeti piyasada ki en cazip fiyat fırsatları ile sunmaktadır. Hemen hemen her bütçeye hitap edebilen maddi olarak her kesimin alabileceği tv üniteleri üretebilen çiftçioğlu firması sadece birkaç kesimi değil herkesin kaliteyi yaşaması gerektiğine inandığı için fırsatlarla dolu bir firmadır. Tv üniteleri modellerini günden güne geliştirip farklı modellerle ürün yelpazesini geniş tutan Çiftçioğlu Mobilya sürekli olarak piyasaya yeni ürünler sunabilmektedir. Sizlerin ise burada yapması gereken tek şey mağazamıza gelip kalite ile tanışmaktır.

Blog Yazıları