E-Bültenimize kayıt olun.

S.S.S

* Teslimat süreniz nedir?

Mağazalarımız dan ve internet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde siparişiniz onaylandıktan sonra; Siparişini verdiğiniz ürünler depo stoklarımızda mevcut ise İstanbul içi 3 ile 7 iş günü içerisin de ,İstanbul dışı teslimatlarımız da ise 7 ile 10 gün içinde teslimini gerçekleştirebiliriz. Sipariş verdiğiniz ürün depo stoklarımızda mevcut değil ise İstanbul içi teslimat süresi 7 ile 21 iş günü içinde, İstanbul dışı Teslimatı ise 15 ile 30 iş günü içerisinde gerçekleşir.

* Kargo ve Kurulum ücretleri kime ait ?

İstanbul içi 250 tl. ve üzeri alışverişlerde Kargo ve Kurulum ücretleri firmamıza aittir. İstanbul dışı alışverişlerde nakliye bedeli Müşteri'ye ait olup nakliyeler bina önü teslimatı şeklinde yapılır. Montaj müşteriye aittir. Şehir merkezlerine yapılan nakliyelerimizde ek bir ücret talep edilmemektedir. Ancak bazı ilçe ve kasaba merkezleri nakliye şirketlerinin güzergâhında olmadığından ek bir nakliye yapılır ve bu ek nakliye bedeli müşterilerimize yansıtılır.Kargo hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize 0 216 414 0 777 nolu Telefondan veya ciftcioglumobilya@gmail.com e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

* Ürün İade işlemi nasıl gerçekleşir ?

Ürün İadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

* Renk ve ölçüsünde revizyon istenmiş her ürün Özel sipariştir.

* Özel siparişle üretilen ürünlerin iptali ve iadesi mümkün değildir.

* 1. İADE EDİLECEK ÜRÜN• Ambalajı açılmış, kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.• İade edilecek ürünün, 10 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

* 2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI• İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.• İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. iade faturası, Kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmesi gerekmektedir.

* 3. İADE SEBEBİNİ BELİRTEN BİR DİLEKÇE• Ürünü hangi sebeplerden dolayı iade etmek istediğinizi belirten bir dilekçe yazmalısınız.

* DİĞER ŞARTLAR•

İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.• Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, İade Şartları na uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemlerin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama yirmi bir (21) iş günü sürmektedir.

* Garanti Kapsamı dışında kalan unsurlar nelerdir ?

Ürünlerimiz 2 ile 5 yıl arasında değişen üretici ve ithalatçı firma garantisi altındadır. Tüketici hatasından kaynaklanan ( darbe sonucu kırılma, yırtılma, kesilme ) gibi durumlar Garanti kapsamı dışındadır.

* Ürünlerinizi parça modül olarak satın alabilirmiyim ?

Tüm Ürünlerimize parça ilave edebilir veya modül olarak tek tek satın alabilirsiniz. Bazı Modellerimizi parça parça alarak zaman içinde takıma tamamlayabilirsiniz.Parça Ürün satın alma hakkında daha detaylı bilgi için 0216-414 0 777 numaralı telefondan satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

* Koltuk Takımları' nın renk ve kumaşında değişiklik yapabilirmiyim ?

Evet. Beğendiğiniz Koltuk Takımları ve Oturma Grupları' nda isteğinize göre farklı renk kumaş ve deri seçenekleri uygulanabilmektedir.

* Üyelik formunda neden iletişim bilgilerim isteniyor ?

Ürün gönderiminden satış sonrası desteğe kadar birçok konuda size daha hızlı ulaşabilmek amacı ile kişisel bilgileriniz istenmektedir. İletişim bilgileriniz firmamız güvencesi altın da olup üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Detaylı bilgi için Sözleşmeler Menüsünden Gizlilik Sözleşmesi ni okuyabilirsiniz.

* Faturalama işlemi nasıl gerçekleşmektedir ?

Siparişinizi ve ödemenizi aşağıda belirtilen seçeneklerden biriyle gerçekleştirebilirsiniz.a) Beğendiğiniz ürünleri sitemiz üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kredi kartıyla veya havale yoluyla alışveriş yapabilirsiniz. Teknik olarak takıldığınız bir yer olursa 0216-414 0 777 numaralı telefondan satış temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Size en kısa sürede yardım edilecektir.b) Mağazalarımıza gelerek siparişinizi verebilirsiniz. Mağazalarımızdan hem kredi kartınızla hem de özel ödeme seçeneklerini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.c) Telefonla sipariş verebilir ödemenizi mail order veya havale yoluyla ulaştırabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için ÖDEME SEÇENEKLERİ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

* Sitenizdeki bütün ürünleri mağazalarınızda bulabilirmiyim ?

Sitemizde yüzlerce ürün bulunmaktadır. Dolayısıyla hepsinin bir mekanda aynı anda sergilenmesi pek mümkün olmamaktadır. Ancak Mağazalarımıza geldiğinizde beğendiğiniz ürünün malzeme veya model olarak benzerlerini görebilir ürün hakkında satış temsilcilerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
* Garanti Koşulları Neleri Kapsar?

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı ithalatçı veya üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını ithalatçı veya üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün ithalatçı veya üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası ilgili garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.Garanti sağlayıcı tarafından herhangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ya ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılamazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.Çiftçioğlu Mobilya yetkili personeli garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecektir.

* İade Şartları Nelerdir?

* Renk ve ölçüsünde revizyon istenmiş her ürün Özel sipariştir.

Özel siparişle üretilen ürünlerin iptali ve iadesi mümkün değildir. www.ciftcioglumobilya.net web sitemizden veya mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde ve nedenini belirterek iade edebilirsiniz: İade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.İade edilecek ürün aksesuar vb... parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.İade edilecek ürünün, "Garanti Şartları" bölümündeki şartlara tamamen uyması gerekmektedir.İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak malın kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Çiftçioğlu Mobilya tarafından karşılanır.İade işlemi, ürünün Çiftçioğlu Mobilya ya ulaşmasıyla başlar. İlgili Personelimiz iade işleminizi değerlendirip kısa süre içinde size sonuçla ilgili bilgi verecektir.İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemlerin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama On beş (15) iş günü sürmektedir. Ödeme yapıldıktan sonra siparişinizi 2 gün içerisinde iptal edebilirsiniz. Not: Özel yaptırılan ürünlerde iade ve İptal yapılmamaktadır...
* Satış Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Çiftçioğlu Mobilya LTD.ŞTİ. sorumlu değildir. Çiftçioğlu Mobilya, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Çiftçioğlu Mobilya işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Çiftçioğlu Mobilya'nın, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Çiftçioğlu Mobilya'nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Çiftçioğlu Mobilya, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu internet sitesi Çiftçioğlu Mobilya'nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Çiftçioğlu Mobilya, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Çiftçioğlu Mobilya bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, ÇİFTÇİOĞLU markası ve diğer markalar, www.ciftcioglumobilya.net alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Çiftçioğlu Mobilya'nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır. Çiftçioğlu Mobilya, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

* Gizlilik Sözleşmesi

Değerli Çiftçioğlu Mobilya üyesi Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Çiftçioğlu Mobilya, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Çiftçioğlu Mobilya bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Çiftçioğlu Mobilya bünyesinde kullanılmaktadır. Çiftçioğlu Mobilya, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Çiftçioğlu Mobilya, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Çiftçioğlu Mobilya müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Çiftçioğlu Mobilya iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, Çiftçioğlu Mobilya
* Sipariş ve Teslimat Aşamaları

www.ciftcioglumobilya.net'i kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz.Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda varsa ve Teslimat İstanbul içine olacaksa ortalama 3 ile 7 iş gününde,Teslimat İstanbul dışı diğer şehirlere olacaksa ortalama 7 ile 10 iş gününde size teslim edilebilecektir.Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda hazır değil ve Teslimat İstanbul içine olacaksa ortalama 7 ile 21 iş gününde,Teslimat İstanbul dışı diğer şehirlere olacaksa ortalama 15 ila 30 iş gününde size teslim edilebilecektir.
Not: Erken teslimat veya gecikme durumlarında size mail veya telefon ile bilgi verilir.

* İstanbul İçi Teslimat Çiftçioğlu Mobilya'dan yapacağınız İstanbul içi 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir. 250 TL altı ürünlerin kargosu için 0216-414 0 777 no'lu telefondan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

* İstanbul dışı alışverişlerde nakliye bedeli Müşteri'ye ait olup nakliyeler bina önü teslimatı şeklinde yapılır. Şehir merkezlerine yapılan nakliyelerimizde ek bir ücret talep edilmemektedir. Ancak bazı ilçe ve kasaba merkezleri nakliye şirketlerinin güzergâhında olmadığından ek bir nakliye yapılır ve bu ek nakliye bedeli müşterilerimize yansıtılır.Kargo hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize 0 216 414 0 777 nolu Telefondan veya ciftcioglumobilya@gmail.com e-posta veya Canlı Destek Hattı yoluyla ulaşabilirsiniz.

* Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
1. Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
2. Siparişinizle ilgili ödemenizi havale ile gerçekleştiriniz.