Salon Koltuk Takımları

Salon Koltuk Takımlarında Yenilikçi Tasarımlar

Özel gün ve zamanlarda evimize gelen misafirleri ağırladığımız yaşam alanlarının başında salon gelir. Salon alanları kullanım alanı olarak çok az kullanılsa da satın alınacak eşya türleri göre en pahalı eşyaların yer aldığı alanlardır. İnsanların misafirlerini konuk etmek için satın alacakları salon takımlarından iki farklı seçim hakkında sahiptirler. Bunun için de sportif ve klasik seçim hakları vardır. Ülkemizde salon koltuk takımları üretimi ve satışı gerçekleştiren birçok işletme bulunur. Bu işletmeler arasında bizi farklı kılan nedenler ise hizmet anlayışımızı müşteri memnuniyeti olarak belirlememizdir.

45 yıl önce başladığımız mobilya serüveninin yenilikçi anlayışımız her tarza hitap eden salon ve diğer alanlara mobilya üretim imkanına kavuşmamızı sağlamıştır. Hesaplı ve konforlu hizmet anlayışımız ise asla taviz vermeyeceğimiz ilkelerimizdir.  Salon takımları geçmiş yıllar ağır modellerim yer aldığı mobilya ürünleri idi. Ancak değişen düşünceler salon takımlarını ve birçok alanlarının mobilya anlayışını farklılaştırmıştır. Örneğin, mobilya sağlam, dekoratif ve güvenilir olması gerekir. Bunun için tüm gayretlerini uzun yıllar sürdüren bizleri sektörde zirveye taşıyan siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. 

Her Tarza Uygun Model

Her tarza uygun nitelikte üretim gerçekleştiren işletmemizde üçlü, dörtlü olmak üzere farklı şekilde salon koltuk takımları bulunur. Üretimi gerçekleştirilen salon takımları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için işletmemizin internet adresini ziyaret edebilirler. Satışı gerçekleştirilen bazı salon takım modellerini takım olarak almanıza gerek yoktur. Dilerseniz istediğiniz parçayı tek tekte alabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz ürüne istediğiniz fiyatta sahip olabileceksiniz.  Satışı gerçekleştirilen ürünlerin her birinde birinci sınıf malzeme kullanılır. Bu sayede satılan ürünlerin her biri uzun ömürlü olmuştur.

Yatak Olabilen Salon Takımları

Satışı gerçekleştirilen bazı salon takımlarının koltuklarında dilediğiniz şekilde ölçülendirme yaparak sahip olabilirsiniz. Sadece misafirlerinizin olduğu zaman değil günlük kullanıma da çok uygun olan salon koltuk takımları adresinize sorunsuz şekilde teslim edilir.  Salon takımları içerisinde yatak olma özelliklerine sahip modellerde vardır. Bu modeller sayesinde yatalı misafirlerinizi salonlarınızda yatak olan kanepeler üzerinde ağırlayabileceksiniz. İskelet kısmı ağırlıklı olarak gürgen olan salon koltuk modelleri temizlenebilir özelliktedir. Böylelikle yaşanabilecek olası kirlenmelerin hemen önüne geçilmiş olunacak.

Blog Yazıları