E-Bültenimize kayıt olun.

Özel Sipariş Mobilya

Siz hayal edin biz yapalım.!

Çiftçioğlu Mobilya 1969'dan bugüne kadar 45 yıllık tecrübesiyle mobilya sektöründe faliyet göstermektedir. 45 Yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle idealinizdeki mobilyaya ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel mobilya takımları tasarlayabiliyor;  yanı sıra sizin getirdiğiniz herhangi bir tasarımı sizin istediğiniz ölçülerdede üretebiliyoruz.

Raydolap ve giyinme odası modelleri, kapaklı gardolaplar, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, koltuk takımları ve köşe takımlarını istediğiniz ölçü ve özelliklerde üretebiliyoruz. Tüm özel tasarım mobilya takımlarımız için ücretsiz keşif hizmetimiz mevcuttur. Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak ve hayalinizdeki mobilya grubuna bir adım daha yaklaşmak için tek yapmanız gereken, internet sayfamızdaki iletişim formundan veya mail adresimizden yaptırmayı düşündüğünüz ürün için bize bilgi vermeniz.

İstediğiniz tarzı yansıtan bir foto yollamanız istediğinize gerçekten birebir uygun mobilya grubuna sahip olmanızı sağlayacaktır. İletişim bilgilerini eksiksiz yollamanız önemlidir. Uzman müşteri temsilcimiz size en kısa zamanda dönüş yapacaktır. 

Özel Sipariş Mobilya Üretimi İçin Bize hemen Ulaşın