Outlet Mobilyalar

Outlet kavramı son yıllarda yaşamımıza iyiden iyiye giren bir kavram. Her yerde karşımıza çıkıyor. Outlet dükkanlar hemen her yerde. Buradan yola çıktığımızda outlet sözcüğünün ne anlama geldiğine bakmak lazım. Outlet İngilizce kökenli bir aslında. Tam çevirisinde çıkış yeri olmasına rağmen Ülkemizde kullanım amacı biraz daha farklıdır. Genelde Ülkemizde yer alan outlet mağazalarda, seri sonu, modası geçmiş ve/veya tek kalan ürünlere verilen isimdir ve bu ürünler uygun fiyata satılıyor biçimindedir.

Outlet mobilyalar içinde benzer bir durum söz konusudur ve teşhir ürünleridir. Birçoğu seri sonu olarak tek kaldığından son derece düşük fiyatlara satılmaktadırlar. Ancak outlet mobilyalar da tıpkı diğer ürünler gibi asla kalitesiz, ucuz maliyetli olan ürünler değillerdir sadece tek kaldıkları için ya da modası geçtiği için bu fiyata satılmaktadırlar.

Outlet Mobilya Seçenekleri

Bu mobilyalar her ürün grubunda olabilir. Örnek vermek gerekirse, yemek odası takımları, TV ünitesi, yatak odası takımları, oturma grupları,  masa-sandalyeler, konsol, oturma gruplarında, bazen grup olarak, bazen tek tek bu ürünleri bulmak mümkündür.

Eğer aradığınız modası geçmeyen klasik bir ürün almak ise outlet mobilyalar tam sizin içindir. Öncelikle fiyatları neredeyse yarı yarıyadır. Bu ise maliyet açısından kuşkusuz önemlidir.  Kimi zaman iki ürünü tek fiyata almak mümkün olduğundan, satın almak oldukça da caziptir. Üstelik unutulmamalıdır ki, konsol, berjer koltuk gibi ürünler artık bir klasik olup, modası asla geçmeyeceğinden outlet olarak almak son derece caziptir.

Outlet Mobilyalar Çiftçioğlu'nda

Diyelim ki böyle bir ürün almaya karar verdiniz. O zaman sizin için en doğru adresi Çiftçioğlu Mobilya olacaktır. Çünkü teşhir ürünü olarak sundukları bu ürünler neredeyse yarı fiyatınadır. Diğer ürün gruplarında olduğu gibi burada da ürünler 2 yıl garantilidir. Yine outlet ürünlerde de havale ile yapılan ödemelerde ekstra %1 indirim daha vardır.  Üstelik Çiftçioğlu Mobilya uzman kadrosu, 45 yıllık birikimi ile bir kere alınıp, yıllarca kullanılacak, nesilden nesile geçecek ürünler üretmektedir. Tüm ürünler birbirinden zarif, birbirinden özgündür. Evinizde bu mobilyalar ile tarzınızı ve farkınızı ortaya koyacağınız aşikârdır.  Alın bir üzerinde aynası hediye olan konsol hem eviniz güzelleşsin, hem siz misafirlerinize vay be dedirtin.