Orta Sehpalar

Oturma odalarının ve salonların vazgeçilmez mobilyası olan orta sehpa modelleri Çiftçioğlu Mobilya olarak tarafımızdan sizlere en kaliteli şekilde sunuluyor. Darbelere ve çiziklere karşı ekstra dayanıklı bir yapıya sahip olan orta sehpalarımız dekoratif amaçlı olmakla birlikte aynı zamanda son derece işlevsel bir kullanış sunuyor.

Oturma odalarınızda orta sehpa kullanarak ders çalışabilir, ailece sinema keyfi yaptığınız dakikalarda patlamış mısırlarınızı ve diğer atıştırmalıklarınızı orta sehpa üzerine koyabilirsiniz. Alandan büyük ölçüde tasarruf edebileceğiniz son derece modern ve estetik bir tasarıma sahip olan orta sehpaları katalogumuzdan özgürce dekorasyonunuza uygun olarak seçebilirsiniz.

Yeni Sezon Orta Sehpalar

Odanızın ölçüleri orta sehpaların seçimi açısından önemlidir. Mekanınızın büyüklüğünü ve küçüklüğünü göz önünde bulundurarak yapacağınız seçim en sağlıklı seçim olacaktır. Küçük bir mekana sahipseniz ve modern bir dekorasyonunuz var ise yuvarlak cam orta sehpalar kullanabilirsiniz.

Eğer geniş bir mekana sahipseniz dikdörtgen orta sehpa modellerinden kullanabilirsiniz. Mekanınızın şekli ve koltuğunuzun modeli de orta sehpa seçiminde dikkat etmeniz gereken diğer hususlar arasındadır.

Blog Yazıları