Mutfak Köşe Takımları

Çiftçioğlu Mobilya kalitesini en iyi şekilde yansıtan tasarımlar mutfak köşe takımları kategorisinde beğeninize sunuluyor. Mutfaklarınızın hem en temel ihtiyacını karşılayan hem de çok daha estetik bir görünüm almasını sağlayan bu takımlar sizin de mutfağınızı bir yaşam alanına dönüştürecek! Her türlü mutfak dekorasyonuna uyum sağlayabilen en yeni tasarımlar şıklıklarıyla evinizin tüm mobilyalarını gölgede bırakacak. Bu ürünler dostlarınızla yaptığınız mutfak muhabbetlerine de zemin olacak. Sohbetlerinizin konforlu bir oturma alanında gerçekleşmesi için hemen mutfak köşe takımları arasından seçiminizi yapın!

Rahatlık ve Şıklık Bir Arada!

Mutfağınızın en güzel köşesine yerleştireceğiniz köşe takımınız konforuyla olduğu kadar şıklığıyla da sizi memnun etmeyi başaracak. Mutfaklarınızı bir yemek atölyesi havasından çıkararak bir yaşam alanına dönüştürecek olan bu takımlar arasında masa bölümü camın şıklığını yansıtan modeller de mevcut. Ahşaptan vazgeçemeyenler için masa ve sandalyelerinde ahşabın yoğun olarak kullanıldığı modelleri de bir arada bulabilirsiniz. Farklı renk tonlarında ahşap kullanılarak mutfaklarınıza en uygun modelleri seçmenizi sağlamaya çalıştık!

Son derece kolay temizlenebilen döşemelik kumaşlarla kaplanmış olan oturma bölümü ve sandalyeler sizi hiç yormayacak! Mutfağınızı, kirlenme endişesi yaşamadan gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan mutfak köşe takımları arasında L şeklinde tasarlanmış olan oturma bölümüne iki adet de portatif sandalye eşlik etmektedir. Küçük mutfaklara sahip olanlar bu iki ayrı oturma platformu puf şeklinde tasarlanmış olan modelleri de tercih edebilirler. Bu sayede kullanılmadığı durumlarda puflar masanın altında konumlandırılarak daha geniş bir alan elde edilebilir.

Sadece beyaz yahut sadece kırmızı gibi tek bir rengin hakim olduğu modeller de beğeninize sunuluyor. Bu modeller oldukça yoğun şekilde dekore edilmiş mutfaklar için ideal bir tercih olacaktır. Sadelikten hoşlananları da unutmadık! Son derece sade ancak bir o kadar da şık görünümlü köşe takımlarını mutfaklarınıza siz de çok yakıştıracaksınız. Bu takımlar da cam yahut ahşap masa ile bir arada kombinlenmiş durumdadır.

Hangi Mutfak Köşe Takımını Seçmeliyim?

Firmamız tarafından satışa sunulan tüm mutfak köşe takımları Çiftçioğlu Mobilya kalitesini taşımaktadır. Ürünlerimiz en kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiğinden uzun yıllar mutfaklarınızda kullanabileceğiniz tasarımlardır. En kaliteli ürünleri size en cazip fiyatlar eşliğinde sunan firmamız ürünleri ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamaktadır.

Bol alternatif eşliğinde size sunulan mutfak köşe takımları arasından mutfağınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Doğru tercih yapmak için hem zevklerinize hitap edebilecek hem de mutfağınız ile uyum içerisinde görünecek bir modeli seçmenizi öneririz. Mutfağınızda yeterince alan varsa, büyük ebatlarda olan köşe takımlarına yönelebilirsiniz. Böylece daha fazla oturma alanı olduğu için misafirlerinizi dahi bu masada ağırlama şansına sahip olacaksınız. Şayet küçük bir mutfağa sahipseniz L şeklindeki alandan bağımsız olan oturma alanları puf şeklinde tasarlanmış yahut bank şeklinde dizayn edilmiş takımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Çünkü bu bağımsız oturma alanlarını kullanılmadığı durumda masanın alt bölümünde muhafaza etme ve geniş bir alan yaratma şansınız mevcut olacaktır. Koyu renklere sahip bir mutfağa sahipseniz renk dengesini tutturmanız için açık renk tonlarına sahip modellere yönelmenizde fayda olacaktır. Açık renkte mutfaklar için de aksini düşünebilir ve koyu renklere yönelebilirsiniz.

Farklı desen seçenekleri sizlere döşemelik kumaşlar ile de sunulmaktadır. Çiçek, yaprak gibi doğal figürleri taşıyan kumaşların kullanıldığı takımlara geometrik desenlerin hakim olduğu kumaşların kullanıldığı takımlar eşlik etmektedir. Aynı zamanda desen mevcut olmayan, tek renkte ve sade kumaşlarla kaplanmış oturma bölümleri de sadelikten hoşlananlar için ideal bir tercih olabilir. Tıpkı oturma alanında olduğu gibi masa üzerinde de sizleri iki farklı seçenek karşılıyor. Bunların ilki desenli masa tasarımları, diğeri ise sade olan masalardır. Aynı zamanda dizaynı ile fark yaratan ve bulundukları ortama muhteşem bir estetik görünüm kazandıran çeşitleri de inceleyebilirsiniz.

40 yıldan daha uzun bir süredir mobilya üretimi ve satışı ile evinizin tüm ihtiyaçlarını en kaliteli ürünler ile karşılamanızı sağlayan firmamız mutfaklarınızı da modernize etmeniz sağlıyor. Özenle tasarlanan mutfak köşe takımı çeşitlerimiz uzun yıllar mutfaklarınıza da değişime gitme ihtiyacı hissetmenizi engelleyecek. Yıllarca keyifle kullanacağınız bu takımlar ile artık sizin de mutfaklarınız bambaşka bir görünüme bürünecek. İhtiyaçlarınızı öncelikli tutarak yaptığımız tasarımlar tamamen fonksiyonel bir özellik taşımaktadır.

Dar mutfaklar için alt bölümü bazalı olan oturma alanlarına sahip köşe takımlarımız mevcuttur. Bu takımlar sayesinde mutfak dolaplarınız da rahat bir nefes alacak. Malzemelerinizi çok daha kolay yerleştirip alabileceğiniz bir mutfağın hayalini kurmanıza da artık gerek kalmayacak. Sandıklı olan takımlar da çok sayıda farklı renk, desen ve tasarım çeşitliliğine sahiptir. Bu modeller arasından da zevklerinizden ödün veremden tercih yapabilirsiniz.

Çiftçioğlu Mobilya kalitesini her zerresinde taşıyan mutfak köşe takımlarını sizlere en makul fiyatlar ile sunuyoruz. Kargo fırsatlarından da faydalanarak en ekonomik alışverişinize imza atabilir, minimum ödeme ile maksimum kaliteyi mutfaklarınıza kazandırabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi taksitler halinde yaparak bütçenizi asla zorlamadan evinizin tüm mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilmektesiniz. Yıl içerisinde düzenlediğimiz indirim kampanyalarından faydalanarak evinizin tüm eşyalarını yenileme şansına sahip olabilirsiniz. Artık mutfak köşe takımları da dahil olmak üzere hiçbir ihtiyacınızı ertelemenize gerek kalmadı. Hayallerinizdeki yaşam alanlarına kavuşmanız için Çiftçioğlu size yeter!

Blog Yazıları