Masa ve Sandalyeler

İnsanların günlük yaşamlarında en çok kullandıkları eşyaların başında şüphesiz masa ve sandalye gelmektedir. Günün belirli saatlerinde yemek için masa çevresinde toplanan insanlar yeme saatleri dışında hoş sohbetlerin yapılması için de yine masada toplanmaktadırlar. Kaliteli ve hesaplı mobilya alışverişinin adresi olan Çiftçioğlu Mobilya, açılır salon takımları ile hoş sohbetleri sağlıklı ve dayanıklı masa ve sandalyelerde yapma imkânın sunan Çiftçioğlu Mobilya, 45 yıldır faaliyet gösterdiği sektörde müşteri memnuniyeti doğrultusunda mevcut ürün kalitesini her geçen gün artırmaktadır.

İki Yıl Garantili Masa ve Sandalyeler

Evlerin salon ve oturma odası gibi kullanım alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlere peşin ve taksitli ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Kaliteli ağaç malzemenin özenle seçildiği ve konusunda uzman mobilya ustaları tarafından şekillendirilen masa ve sandalyeler farklı renk çeşitleri ile tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. Kullanışlı ve tasarım olarak son derece şık bir yapıya sahip masaların bazılarının ayakları masif olup, kullanılan alanı ise tabla üstü mdf’dir.

Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz masa ve sandalyeler evlerin oturma ve salon gruplarına uygun olarak üretilmektedir. Evlerde masasının çok görevi vardır. Bazıları sadece sabah ve öğlen yemeklerini, hem pratik olduğu için hem de hızlı olduğu için mutfak masasında yemeyi tercih ederler. Masasının olduğu yerde sandalye olmadan olmaz.

Şık Masa ve Sandalyeler

Sandalye seçiminde de şık ve kullanışlı olanları bünyesinde barındıran Çiftçioğlu Mobilya,  satışını gerçekleştirdiği ürünlere 2 yıl garanti vermektedir. Peşin ve taksitli ödeme seçeneklerinin yer aldığı Çiftçioğlu Mobilya da her gün keyifli sohbetlerinizi Çiftçioğlu Mobilya bünyesinde bulunan masa ve sandalyelerin üzerinde keyifle yapabilirsiniz. Günümüzde farklı kalite ve markada birçok masa ve sandalye bulunmaktadır. Çiftçioğlu mobilya birinci sınıfı malzemeden oluşturduğu masa ve sandalye konsepti ile hizmet sunmaktadır. Mobilya sektöründe uygun fiyata kaliteli mobilyalar sloganıyla çıktığı bu yolda siz müşterilerinize üç farklı şube ile hizmet vermeye devam eden Çiftçioğlu Mobilya, 700 m2‘lik geniş ve ferah teşhir alanı ile en modern mobilya çeşitlerini en ideal fiyatlar ile müşterilerini beğenisine sunmaktadır.