Lux Yatak Odası Takımları

Eşsiz tasarımları ve iddialı duruşları ile yatak odalarınıza farklı bir boyut katabilecek güce sahip olan lux yatak odası takımları Çiftçioğlu Mobilya olarak sizlere tarafımızdan 1. sınıf kalitede malzemelerden üretilmiş şekilde sunuluyor.

Lux bir ürün satın almanın pahalı olduğunu düşünenlerdenseniz, bu tür ürünlerin darbelere ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklı malzemelerden olduğunu unutmamalısınız. Hasara karşı dayanıklı olmaları, işlevselliğinin yüksek olması ve havalı görünümü ile uzun yıllar boyunca yatak odası takımı masraflarınızı sıfıra indiren bu mobilyalar sayesinde bütçenizde büyük bir tasarruf yakalayabilirsiniz.

Dilediğiniz tüm renklerde sizlere kaliteli olarak sunduğumuz yatak odası takımlarımızda kendi üretimimiz olanları seçerseniz 5 yıl, diğer firmaların ürünlerini seçerseniz 2 yıl boyunca garanti veriyoruz.

Yatak Odası Takımı Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Yadak odası mobilyalarının renk seçimlerini yaparken, yatak odanızın duvar rengini ve diğer tüm detayları gözden geçirmeniz gerekiyor. Öncelikle yapmanız gereken ise genel dekorasyon tarzınızın hangi yönde olduğunu belirlemek olmalıdır.

Modern ve klasik olarak iki ana kategoriye ayırabileceğimiz dekorasyon stillerinden hangisine sahipseniz lux yatak odası takımı renk seçiminizi buna uygun olarak yapmalısınız. Modern dekorasyon kullananlar için en ideal renkler beyaz, gri, kırmızı ve benzeri canlı renkler olabilirken, klasik dekorasyondan vazgeçemeyenler için ideal renkler kahverengi, siyah, lacivert ve benzerindeki koyu tondaki renkler olabilmektedir.

Duvar renginiz ile aynı renge sahip yatak odası takımları kullanacaksanız da boğucu bir hava yaratmamak adına ufak tefek şık ve canlı renkli aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.