Köşe Takımları

Yaşam alanlarımız olan evlerimizin içerisinde geçirdiğimiz zamanların daha kaliteli olabilmesi için sunulan birbirinden farklı köşe takımları rahatlığı, konforu ve estetik görünümü bir arada sunuyor. Alışılmışın aksine daha kaliteli ve farklı özelliklere sahip olan bu takımlar özel ölçülerde üretime sahip. Çiftçioğlu kalitesini baştan aşağıya bulabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda 2 yıl garantili.
 
Evlerinizin en özel köşelerini süsleyecek olan bu takımların içerisinden yapacağınız doğru seçimler sonucunda kaliteli, kolay ve temiz bir kullanım alanı oluşturabilirsiniz. Bazı modeller içerisinde yer alan çıkarılabilir minderler ve yıkanabilir, ütülenebilir yüzler sayesinde dilediğiniz her an takımınızı ilk günkü güzelliğine kavuşturabileceksiniz. Evlerin daha kullanışlı olması ve boş alanlarının değerlendirilebilmesi için gerekli olan köşe takımı şık duruşu ve aynı zamanda kolay yerleşimi ile günün mobilya modasının da öncülüğünü üstleniyor.

Konforlu Köşe Takımları

Çiftçioğlu evlerinizde aradığınız bütün konfor ayrıntılarını eksiksiz olarak sunuyor. Dilediğiniz tasarımları zorlanmadan seçebilirken aynı zamanda farklı yumuşaklıkta olan oturma süngerlerini de seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Sizler için yapmış olduğumuz bu uygulama sayesinde rahatınız için en ideal olan ürün sertliğini sizin belirlemenizi istiyor ve bu ayrıntıyı önemsiyoruz. Üretimimiz olan lüks köşe koltuk takımı üzerinde kullanılan HR sünger sayesinde beklediğiniz rahatlığı elde ederken aynı zamanda kuş tüyü yastıklar sayesinde konforunuzu daha da arttırabileceksiniz.
 
Ürünlerimiz birçoğu kaliteli ve şık bir görünüm sağlamak amacı ile evlerinizin en özel köşelerini süslemek için tasarlandı. Bunun yanı sıra kalite ve kullanışlılık yönünden oldukça özel bir üretim aşamasına sahip. Fırınlanmış olan gürgen iskelete sahip olan takımlarımız aynı zamanda istekleriniz doğrultusunda farklı üretimlere de açık. Özellikle mobilya kısımlarını dilediğiniz gibi seçebiliyorsunuz. Bambu, ceviz, açık ceviz gibi günün modası olan renklerden faydalanabiliyorsunuz.

L Koltuk Takımlarının Doğru Adresi Çiftçioğlu

Evleriniz içerisinde daha rahat ve kolay bir kullanım sağlamak için gerekli ayrıntıları sizlerin yerine düşünüyoruz. Köşe koltuk takımları evlerinizde dilediğiniz kol genişliğinde ayarlanabiliyor. Bu sayede sıkıştırma ya da genişletmek için zorlanmıyorsunuz. Bunun yanı sıra her evin ihtiyacı olan sandık sistemini istediğiniz takdirde mobilyalarımıza ekleyebiliyor ya da mevcut olan tasarımlar içerisinden tercih yapabiliyorsunuz.
 
Oldukça uygun fiyatlardan sunmuş olduğumuz L koltuk olarak adlandırılan köşe takımlarını avantajlı ve kolay ödeme koşullarından faydalanarak elde edebileceksiniz. Çok daha fazla kalite ve ayrıntılı tasarım sayesinde yaşam alanlarına yeni bir soluk getirebileceksiniz. Dilediğiniz ürünleri direk olarak imalattan alabilirsiniz.
 
Yaşam alanlarınız olan evlerinizi içerisinde farklı bir tarz, farklı bir hava ortaya çıkarmak istiyorsanız sizin için özel olarak tasarlamış olduğumuz L koltuk takımları sayesinde beklediğiniz kaliteyi yakalamakta zorlanmayacaksınız. Yıllardan beri süregelen Çiftçioğlu mobilya garantisi ve tecrübeli kalitesi ile sahip olabileceğiniz bu ürünler size çok daha fazla rahatlık, konfor ve uzun vadeli kullanım sunacak.