Köşe Takımları

Uzun yıllardır her sezon büyük bir dekorasyon modası haline gelen köşe takımları günümüzde pek çok kişi tarafından salon ve diğer tüm mekanlar için kullanılmak üzere tercih ediliyor. Koltuk takımlarının geniş yer ihtiyacı olması ve yerleştirilen mekanı bazı durumlarda daha sıkışık bir hale getirmesi gibi problemleri birbirinden şık ve işlevsel köşe takımları sayesinde hiçbir şekilde yaşamıyorsunuz.

İhtiyaçlarınız ve kişisel zevkleriniz çerçevesinde köşe takımları seçerken tamamen özgür hareket edebiliyorsunuz. Modeller oldukça modern ve işlevsel olarak tasarlandığı için değerli misafirlerinizi de köşe takımları üzerinde samimi bir şekilde ağırlayabiliyorsunuz. Böylelikle dostlarınız ve ailenize daha konforlu bir yaşam alanı sunmuş oluyorsunuz.

Kolay temizlenebilir yapısı ve kaliteli işçiliği ile sizlere köşe takımlarının en iddialı modellerini Çiftçioğlu Mobilya firması olarak sunuyoruz. Mekanlarınızda alandan dolayı ufak sıkıntılar yaşadığınız takdirde kişiye özel üretim ile size özel ölçülerde üretim gerçekleştiriyoruz. Kendi imalatımız olan ve markalı olarak sattığımız ürünlerde sizlere 2 yıl garanti veriyoruz.

Çiftçioğlu Mobilya olarak sıkça satışını yaptığımız modellerden birisi de hareketli köşe takımları diyebiliriz. Koltukların köşe birleşim yerleri sağa sola doğru hareket etmesi sebebiyle isteğe göre genişletilebiliyor ya da yön değiştirilebilir. Müşterilerimizin bu modellere ilgi gösterdiğiniz belirtebiliriz.

Seçmiş olduğunuz köşe takımı modelleri aynı zamanda sizin belirlemiş olduğunuz renk alternatifleri ile de sizlere tarafımızdan sunuluyor. Renk seçimi dışında ayrıca istediğiniz oranlarda deri ve kumaş karışımı yaparak uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz köşe takımlarını sizlere en uygun fiyat avantajları ile sunuyoruz.

Üretim aşamasında özgürce ve sınırsız bir şekilde hareket ederek sektör içerisinde farklılık yaratarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Satın aldığınız ürünlere aynı zamanda uzun yıllar boyunca yedek parçalar da sağlıyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı değiştirmek zorunda kaldığınız bir mobilya parçasını orjinal olarak sizlere tedarik ediyoruz.

Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kampanyalar sayesinde ise köşe takımı alışverişinizi yaparken en ekonomik şartlardan yararlanabiliyorsunuz. En kaliteli ürünlerimizi piyasada en uygun fiyatlar ile sizlere kredi kartlarına taksit fırsatları ile sunuyoruz. Ödeme seçeneklerini ise tamamen sizlere uygun olarak belirliyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde sizlerle birlikte daha iyi yerlere gelebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyor ve ekibimiz ile birlikte sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Köşe Takımları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Koltuk takımlarının tüm modelleri üzerinde en fazla vakit geçirilen ve kullanılan mobilyalardır. Evinizin her ortamında kullanabileceğiniz L koltuk takımlarının da bu doğrultuda kaliteli malzemelerden üretilmiş olması oldukça önemlidir. Sürekli olarak kullanacağınız bir mobilyanın kalitesiz bir şekilde üretilmiş olması sonucunda kısa süre içerisinde alışverişiniz için ayırmış olduğunuz bütçenin boşa gitmesi kaçınılmaz olacaktır.

Kalite ve marka araştırmanızı yaptıktan sonra seçeceğiniz ürünün mekanınıza uygun ölçülerde olması da kritik önem taşımaktadır. Mekanınızın ölçülerini bir kağıt üzerine not aldıktan sonra bu ölçülere uygun olan köşe takımı modellerine bakmalısınız. Aksi takdirde satın almış olduğunuz mobilyanız mekanınıza uyumlu olmayacağı için büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Bizler Çiftçioğlu Mobilya olarak sizlere bu nokta da çözüm üretiyoruz. Mekanınızın ölçülerine en uygun köşe takımlarını üreterek, alan sıkıntısı gibi problemler yaşamadan dekorasyonunuzu en iddialı şekilde yaratabilmenizi sağlıyoruz. Kişiye ve mekana özel ölçüler ile üretim dışında istediğiniz renk ve malzeme seçimlerini de tamamen sınırsız bir biçimde gerçekleştirerek bizlerden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Tüm bu noktaları hallettikten sonra geriye ürünün garantili olması ve yedek parça ihtiyacı olduğu zaman yetkili bir firma ile görüşebilme imkanınızın olup olmadığı kalıyor. Her üründe olduğu gibi köşe takımlarında da kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde bazı bakım ve onarım ihtiyaçları meydana gelebiliyor. Bu noktada eğer bilinçsiz bir şekilde yedek parça satın alırsanız mobilyanızın tamamına zarar verebilirsiniz. Çiftçioğlu ürünlerinden satın aldığınız takdirde sizlere uzun yıllar boyunca yedek parça konusunda destek sağlıyoruz.

Köşe Takımı Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Köşe takımlarınızın renk seçimlerini yaparken aklınızda genel bir dekorasyon yaratmalısınız. Hayalinizdeki dekorasyon dokunuşlarını mekanlarınıza uygularken ise diğer mobilyalarınız hatta duvar renginiz ile zeminde kullanılan malzemelere kadar dikkat etmelisiniz. Örneğin kapalı tonlarda bir köşe koltuk takımı satın almak istiyorsanız ve duvar renkleriniz de koyu tonlarda ise dekorasyon açısından boğucu bir görünüme yol açabilirsiniz.

Aynı renklerin ve tonların bir arada köşe takımları ile kullanılmasını istiyorsanız boğuculuğu önleyebilmek adına dekorasyon aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Duvar, zemin ve diğer mobilyalarınızı aynı tonlardan seçtiyseniz aksesuarlar ile aralara ufak ferahlık katabilir ve renk tonlarını eşit şekillerde dağıtabilirsiniz.

Bu noktada kişisel ihtiyaçlarınız, zevkleriniz ve karakterinizin dışarıya yansıtmak istediğiniz yönleri de önemlidir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak hareket ederken ise dekorasyonunuzu modern ve klasik olarak iki farklı ana kategoride ele alabilirsiniz.

Eğer modern bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız köşe takımı modellerinizin rengini beyaz, gri ve tonlarında seçerek başarılı bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Ancak klasik bir dekorasyon dokunuşu yapmak istiyorsanız köşe takımınızı daha koyu renklerden siyah, lacivert ve tonlarında seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Renk Seçimi

Markaların birbirine benzeyen modelleri arasında renk seçiminizi yapmakta zorlanıyorsanız Çiftçioğlu Mobilya olarak sizlere dilediğiniz tüm renklerde köşe takımı sunuyoruz. Dekorasyon planınızı çıkarttığınız zaman aklınızdaki rengi bize söylemeniz yeterli oluyor. Renk seçiminizi onayladıktan sonra size özel renkler ile tasarlanmış köşe takımı mobilyalarınızı üreterek en kısa sürede teslim ediyoruz. Böylelikle dekorasyon yaparken kendinizi kısıtlanmış hissetmiyor ve hayalinizdeki dekorasyonu hayatınıza en şık ve estetik şekilde geçirmiş oluyorsunuz.

Renk seçiminiz dışında ölçü, kumaş, deri ve diğer detayları da seçebilir ve bu doğrultuda kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz.

Köşe Takımları Nasıl Yerleştirilmeli?

Köşe takımlarınızı titiz bir şekilde tüm şartları göz önünde bulundurarak seçmek başlı başına yeterli olmayabilir. Bir mobilyanın doğru şekilde mekana yerleştirilmesi dekorasyonunuzu baştan aşağıya yenilemiş hissiyatını yaratabilecek güce sahiptir.

Sizlere özel olarak ölçülerini alıp ürettiğimiz ürünlerimizi mekanlarınıza yerleştirirken yapacağınız ufak bir hata sonucunda mekanınızı daha dar ve boğucu bir atmosfere büründürebilirsiniz. Bu sebeple kullandığınız aksesuarlara ve diğer mobilyaların yerleşimlerine dikkat etmelisiniz.

Köşe takımı yerleştirdiğiniz mekanınızda bulunan ve kullanmadığınız fazla eşyalarınızı TV Ünitesi ya da baza gibi yerlere uygun şekilde yerleştirmelisiniz. Etrafı toparladıktan sonra köşe takımlarınızı dilediğiniz noktaya yerleştirebilirsiniz. Fakat yerleştirme aşamasında dikkat etmeniz gereken nokta eğer salon mekanınıza köşe takımı koyuyorsanız kapıdan uzak noktaya yerleştirmeniz gerektiğidir. Kapı açılır açılmaz yakınlarda bulunan köşe takımları mekanınızın olduğundan daha ufak gözükmesine yol açacaktır.

Bu sebeple ferah bir görünüm için gün ışığının iyi bir şekilde yansıdığı ve kapıdan mümkün olduğunca uzak noktalara köşe takımları yerleştirilmelidir. Mobilyalarınızın canlı ve estetik görüntüsünden en iyi şekilde yararlanabilmek için gün ışığı ile birlikte kullandığınız salon aydınlatmasına da dikkat etmelisiniz.

Aydınlatmanız mobilyanıza doğrudan vuracak şekilde değil etraftan yansıyacak şekilde uygulanmış olmalıdır. Tek bir mobilyanın üzerine ışığı verdiğiniz takdirde bütün dikkatleri oraya çekeceğiniz için mekanınızın bir bütün olarak gözükmesini engelleyebilirsiniz.

Çiftçioğlu Mobilya tarafından sizlere sağlamış olduğumuz birbirinden şık köşe takımı modellerine aşağıdan ulaşabilir ve seçiminizi tamamen özgür bir biçimde birbirinden farklı model arasından gerçekleştirebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünleri özel renk ve ölçülerde sizler için sunuyoruz. 

Blog Yazıları