Köşe Takımı Modelleri

 

En Popüler Köşe Takımı Modelleri

Yeni evlenecek çiftler ve evini yenilemek isteyen çiftler müjde. Hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi mobilya sektörünün parlayan yıldızlarından olan işletmemiz, bütçenizi kendi bütçemiz gibi düşünerek hesaplı ve kaliteli alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor. En popüler köşe takımı modelleri, yaşam alanlarında yenilik isteyen çiftlerin tercihi olmuştur.

Ülkemizde mobilya piyasasında bulunan birçok işletme var. Bu işletmeler arasında hizmet kalitesi ile dikkat çeken işletmemiz yaptığı arge çalışmaları neticesinde en popüler ve dikkat çeken mobilya ürünlerini mağazalarında ve internet adreslerinde görebilirsiniz.

Yeni Sezon Köşe Takımı Modelleri

Bir mobilyadan çok daha fazlasını üreterek müşterimi memnuniyetini misyonu haline getiren işletmemiz, yenilikçi anlayış ile birçok mutlu yuvanın başköşesinde bulunmayı başarmıştır. Elbette ki sektörde bizi tercih etmenizi gerektiren bazı nedenler var. Bunların başında da istediğiniz yöne ve ölçü de üretim gerçekleştirmemizdir. Dilediğiniz ölçüde üretim yaparken abartılı ölçü verdiğiniz sürece yapılan işlemden ekstra ücret talep edilmediği gibi renk kartelasında da birçok renkte köşe takımı modelleri yer alır.

Köşe Takımı Modellerinde Renk ve Deri Seçeneği

 Piyasa koşullarının çok daha altında fiyat koşulları ile sahip olacağınız köşe takımları, mutlu yuvaların vazgeçilmezi olacak. İşletmemizde satışı gerçekleştiren her köşe takımı modelleri 2 yıl garantili olup, olası olumsuzlar karşısında işletmemizle irtibat haline geçmeniz yeterli olacaktır. Satışı gerçekleştirilen köşe takım modellerinde yer alan kumaş çeşitleri ise keten, flok, tay tüyü ve şönil olmuştur. Koltuklarda silinebilir ve temizlenebilir kumaş kullanılması ise özellikle çalışan kadınların günlük yaşamlarının sorunsuz geçmesini sağlar.

 Satışı gerçekleştirilen köşe takımlarının tüketicilere sağladığı bir diğer avantaj ise sırt yastıklarının ve oturum minderlerinin fermuarlı olmasıdır. Böylelikle minderlerin temizliği ve kullanımı çok kolaydır. Ürünlerde kullanılan süngerler yumuşak, orta ve sert olarak çeşitlendirilir. Koltuk takımların iskelesinde kullanılan ağaçların her biri fırınlanmış gürgen ağaç olup, her biri uzun ömürlü kullanım sağlar.

Satışı gerçekleştirilen köşe takımlarının alt kısımları nikelaj ayak olup, mobilya ayak seçenekleri dilediğiniz şekilde ve renkte cilalanır. Piyasa koşullarının çok daha altında sahip olacağınız istenilen ölçüde üretim gerçekleştirilir. Günümüz modasına uygun şekilde üretime gerçekleştirilen köşe takım modelleri evlerinizin her alanını süsleyecek.

Blog Yazıları