Konfor Yatakları

 Uyku kalitesini artırmak için tasarlanmış ve özel teknoloji ile üretimi gerçekleştirilmiş yataklar Çiftçioğlu Mobilya tarafından cazip fiyat koşulları ile tüketicilerle buluşturulmaktadır. Çiftçioğlu Mobilya satışını gerçekleştirdiği kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini misyon haline getirmiştir. Çiftçioğlu Mobilya tarafından satışı gerçekleştirilen konfor yatakları, sahip oldukları özel yay sistemi ile vücudunuzun ağırlığını yatağa yayarak rahat uyumanızı sağlamaktadır.

 2 yıl süreyle çiftçioğlu mobilya garantisinde olan konfor yatakları modelleri her yaş grubunun keyifle kullanabileceği bazalı ve bazasız yatak odası takımlarına uygun modellerin bünyesinden barındırmaktadır. Tek ve çift kişilik yatağa göre fiyatlandırılan bu ürünler, güne dinç ve sağlıklı başlamanızı için özel bir yatak türüdür. Uyku kalitenizi artırmanın en iyi yöntemi olan bu yataklar bel ve sırt ağrılarınızın en aza indirgenmesi ve güne dinamik girmenizi için son derece önemlidir. Pocket yay sistemi üzerine kurulan ve üzerine visco katmanı ile donanımlandırılmış uzun süre kullanabileceğiniz yataklar peşin ve taksitli ödeme koşulları ile tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

Özel Teknoloji ile Donatılmış Yataklar

 Özel üretim teknoloji ile donatılmış konfor yataklar, kumaş sayesinde mantar, yosun, mayt gibi mikroorganizmaların üremesini ve bunlardan doğan kötü kokuların oluşmasını engeller. Yatak seçiminde tüm etkenlerin en başında karakteristik özellikleri dansite denilen yoğunluk ile ölçüleri gelmektedir. Dansite kilogram/metreküp orantısıdır.  Sertliğe etki eden sıcaklık ve kumaş özellikleri vardır. Ayrıca yatağın size göre sertliğini belirlemek için kilo ve boy orantısı vardır. Bunların içerisinde en çok etkili olan kilo ve boy orantısıdır. İnsanların her dönem kolaylıkla uzun yıllar konfor yataklarını kullanmasını sağlayan bu sistem tüketiciler tarafından beğenilmiştir.

 Bünyesinde birinci sınıf malzemeden yapılmış mobilya ve yatak odası gruplarını bünyesinde barındıran Çiftçioğlu Mobilya, kuruluşundan itibaren en kaliteli ürünleri uyguladığı cazip fiyat koşulları ile tüketiciler ile buluşturmaktadır. Garantili, sağlam ve kalite mobilyanın öncüsü olan Çiftçioğlu Mobilya kaliteli standardını üst seviye de tutarak, her alanda olduğu gibi yatak konusunda müşterilerine uzun ömürlü çözümler sunmaktadır. Vücudun anatomik yapısına uygun yatak ürünlerini internet adresinde tüketicilerin beğenisine sunan çiftçioğlu mobilya online olarak alışveriş yapma imkanı da sunmaktadır.

Uyku Hakkında

Yatak Alırken

Kaliteli bir uyku için

Yatakta ne nedir?

Farklı Yay Sistemleri

Uyku Teknolojisi