Koltuk Takımı Modelleri

 

Yeni Sezon Koltuk Takımı Modelleri

Eviniz en özel yaşam alanınızdır. Evinizde geçirdiğiniz zamanı keyfe dönüştürebilmeniz için  sıcak ve huzurlu bir ortam yaratmanız gerekiyor. Bunun için de kullanımınıza ve evinizin tarzına uygun koltuk takımlarına ihtiyacınız olacak. İşte bu noktada devreye giriyor, sizlere en beğendiğiniz koltuk takımlarını en cazip fiyat seçenekleri eşliğinde sunuyoruz.

Evinizin konforunda son derece belirleyici olan koltuk takımı modelleri zengin bir renk kartelasına da sahip. Dilediğiniz rengi seçebilmeniz için renk alternatiflerini geniş tutuyor ve beğendiğiniz renklerden ödün vermek zorunda kalmanızı önlüyoruz. Sadece renk seçeneklerini değil model seçeneklerini de geniş tutuyoruz.

İstediğiniz Renkte Koltuk Takımı Modelleri

Ürün seçeneklerimiz arasında istediğiniz rengi görememiş olabilirsiniz. Bu durumda firmamıza seçtiğiniz rengi bildirmeniz kafi. Sizin için beğendiğiniz modelde koltuk takımını seçtiğiniz renkte üretebiliriz. Bu teklifimiz L koltuk takımları, köşe takımları, koltuk takımları ve oturma grupları için de geçerlidir.

Elbette her koltuk takımı, her oda ölçülerine uygun olmayabilir. Bu durumda da sizleri mutlu etmeyi başarıyoruz. Dilediğiniz her ölçüde koltuk imalatı yapabiliriz. Üstelik mevcut modelin ölçüleri ile talep ettiğiniz ölçüler arasında büyük bir fark olmaması durumunda, sizden ek ücret de talep etmiyoruz. Özel ölçülerde üretim teklifimizin farklı markaların ürünlerinde geçerli olmadığını bilmenizi isteriz. Yalnızca imalatını firmamızın gerçekleştirdiği ürünler için bu önerimiz geçerlidir.

Berjer Eklemeli Koltuk Takımları

İhtiyacınız olan oturma alanına sahip koltuk takımları 3+3+1 ya da 3+2+1 gibi farklı modellere sahip. Berjer çeşitlerimizi de inceleyerek kendi takımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Berjer modelleri ile seçtiğiniz koltuk takımının daha fazla oturma alanı sunmasını sağlayabilirsiniz.

1969 yılından bu yana evinizin her türlü mobilya ihtiyacını en kaliteli malzemeler ile hazırlanmış ürünlerle karşılamanızı sağlayan firmamız, tüm koltuk takımlarında 1. sınıf sünger kullanıyor. Çökme, deforme olmaz gibi sorunlar yaşamıyor, konforlu kullanımının keyfini yıllarca sürebiliyorsunuz.

Seçtiğiniz köşe takımı, L takım ve koltuk takımlarında dilediğiniz oranda deri ve kumaş karışımı kullanabiliyoruz. Kısacası biz sizin gönlünüze göre koltuk takımı modelleri üretiyor, keyifle kullanmanızı arzuluyoruz. Çünkü evinizi çok sevdiğinizi biliyoruz. 

Blog Yazıları