Kitaplıklar

Kitaplarınızı ve aksesuarlarınızı yerleştirerek mekanınızı daha şık bir hale getirirken aynı zamanda alandan da tasarruf edebileceğiniz şık kitaplık modelleri sayesinde dekorasyonunuzda alternatif bir hava yakalayabilirsiniz.

Kitaplık seçiminizi yaparken evinizin dekorasyon stiline ve diğer mobilyalarınıza uygun olarak hareket etmeniz gerekiyor. Bu bağlamda satışını yapmakta olduğumuz klasik kitaplık modellerimizi seçebilir ya da daha alternatif tarzda üretilmiş olan kitaplıklarımızı seçebilirsiniz. 

Elinizdeki kitapların kaplayacağı alanı belirleyerek ürün satın almanızı da ayrıca tavsiye ediyoruz. Çünkü kitaplığınızın boş kalan bölümleri dekoratif açıdan kötü bir görünüm oluşturacaktır. Bu sebeple mutlaka ölçülere bağlı olarak hareket etmelisiniz.

Dekoratif Kitaplıklar

Kitaplığınızın aralarında kalan boşlukları fotoğraflar, aynalar, dekoratif mumlar ve diğer aksesuarlar ile birlikte doldurabilirsiniz. Yalnızca kitap yerleştirmeniz için tasarlanmayan mobilyalarımız işlevselliğin ön planda tutularak tasarlandığı ürünlerdir.

Ahşap, beyaz, metalik, kahverengi, gri, lacivert ve daha pek çok tarzda üretilen ucuz kitaplık modellerimize en ekonomik şekillerde sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizin ihtiyacı olabilecek yedek parçaların sağlanmasını da sizlere Çiftçioğlu Mobilya olarak uzun yıllar boyunca hizmetlerimiz arasında sunuyoruz.