İdaş Yatakları

idas

Yaylı yatak üretimi konusunda öncü olan İdaş, 1965 yılından beri her kişinin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun yatak üretimleri yapmaya devam ediyor. Üretim faaliyetlerine 1967 yılında İstanbul’daki Topkapı fabrikasında başlayan İdaş, ev ve iş yerleri için ürettikleri koltuklar ve otomobiller için ürettikleri koltuklar ile de adından sık sık söz ettirmeyi başaran lider konumda yer alan bir mobilya markasıdır.

Uykunun insan edeninin kendisini yenileyebilmesi için iyi bir fırsat olduğunun farkında olan İdaş, konforlu yatak üretimleri yaparak insanların uykularını daha kaliteli bir şekilde alabilmesini sağlayabilmektedir. Rahatça kendinizi tazeleyerek yenileyebileceğiniz ve yeni bir güne daha enerjik başlayabileceğiniz konfor oranı yüksek İdaş yatakları ile zihinsel ve ruhsal bir rahatlamayı da elde edebilirsiniz.

Hayatın tadını daha iyi çıkartabilmek istiyorsanız uyku kalitenizi arttırabilecek olan İdaş yatakları sizler için en ideal yatak modelleri olacaktır. Dekorasyon stillerinize de uyum sağlayabilen yataklar üretmekte olan İdaş, dekorasyon dünyasını yakından takip ederek yeni modaya uygun modeller tasarlamaktadır.

Klasik, modern, vintage, avangard ve diğer tüm dekoratif stillerde yatak üretimi yapan İdaş, sadece tek bir mobilya satın alarak dekorasyonunuzu baştan aşağıya yenilemişsiniz hissini sizler de yaratabilecek etkiye sahip bir markadır.

Çiftçioğlu Mobilya firması olarak hedefimiz her zaman siz değerli müşterilerimize en sağlıklı ve konforlu yatak modelleri sunmak olduğu için yeni yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde artık ürün kataloglarımıza İdaş markasını da eklemiş bulunmaktayız. İdaş markasının bayiliğini alarak sizlere daha konforlu mobilyalar sunmaya devam ediyoruz.

İdaş Yataklar ile Mekanlarınızı Yeniden Yaratın

Uykunuzu daha sağlıklı alabilmek için satın alacağınız yataklar ile birlikte kullanacağınız diğer mobilyalar ve dekorasyon stiliniz de önemlidir. Ferah ve rahatlatıcı bir ortam yaratabilmek için İdaş markasının konforlu yataklarını tercih edebilirsiniz. Her biri modaya ve dekorasyon stillerine uygun olarak üretilen İdaş yataklar sayesinde mekanlarınızı ferahlatabilir ve daha rahatlatıcı bir atmosfere bürünmesini sağlayabilirsiniz.

Sade ve iddialı bir duruşu elde edebileceğiniz İdaş yataklarını mekanlarınızda kullandığınız zaman uykunuzu kaliteli bir şekilde alabilmek için gerekli olan ortam şartlarını hazırlamış olursunuz. Kullanıldığı mekana farklı bir hava katmayı başarabilen idaş yatakları her kişinin bütçesine uygun geniş bir fiyat seçeneğine sahiptir.

Doğru Yatak Seçimi Nasıl Yapılır?

Doğru yatak seçimini yapabilmek için önceliğiniz her zaman kendi vücut yapınız olmalıdır. Bir başkasının kullandığı ve memnun kaldığını söylediği bir yatak modeli seçmek yerine kendi vücut yapınıza uygun bir yatak modeli seçerek işe başlamalısınız. Ayrıca ucuz yatak satın almak istiyorsanız mutlaka güvenilir markaların üretimi olan yatakları tercih etmelisiniz. Bu noktada sizlere tavsiyemiz İdaş yatakları olacaktır.

Aksi takdirde sadece uzu olduğu için satın aldığınız bir yatak yüzünden sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Bu tür yataklar aynı zamanda çabuk yıpranan ve kullanışsız hale gelebilen yataklar olduğu için bütçenize de büyük bir zarar vermiş olurlar. Yatak fiyatları dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli noktadır. Piyasada yer alan yatakların fiyatları birbirinden oldukça farklı olabilir.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus kendi belirlemiş olduğunuz bütçe ve bu bütçe ile satın alabileceğiniz en kaliteli yatak modelinin belirlenmesi aşamasıdır. Yatak fiyatları belirlenirken genellikle marka ve model gibi özellikler göz önünde bulundurulur. Ayrıca satın almayı düşündüğünüz yatağın ölçüleri de fiyatları etkileyen en temel hususlar arasında yer almaktadır.

Yataklarınızı seçerken ölçüleri de göz önünde bulundurmalısınız. Alışverişinizi yapmadan önce mekanınızda yatağınızı koymak istediğiniz bölgenin ölçülerini almalı ve bu ölçülere uygun yatak modellerine göz atmalısınız. Yanlış ölçülerde bir yatak seçtiğiniz zaman mekanlarınızın daralmasına yol açabilir ve geniş olan mekanlarınızı daha sıkışık, dar bir hale getirebilirsiniz.

Son olarak ihtiyaçlarınızı unutmamalısınız. Sizin ihtiyaç duyduğunuz yatak modellerini belirlerken her zaman titiz davranmalı ve elinizdeki bütçe ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ideal modelleri ortaya çıkartmalısınız. Örneğin yer sıkıntısı yaşıyorsanız ve mekanınızdaki kullanmadığınız eşyaları ortadan kaldırarak daha ferah mekanlar elde etmek istiyorsanız ihtiyacınız olabilecek yatak modeli bazalı yatak modelleri olacaktır.

Yatak Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

Günümüzde üretilmekte olan yatakların her renkten ve renk tonundan bulunabilmesi mümkündür. Üretim sektöründe yaşanan gelişmeler ve teknolojinin hızlı ilerleyişi beraberinde insanların yatak seçimlerinde tamamen özgür olabilmelerini sağlamıştır. Ancak bu özgürlüğü doğru şekilde kullanabilmek için bazı noktalara da dikkat edilmesi gerekebilir.

Yatağınızı kullanacağınız mekanınızda ne tür bir dekorasyon stili hakim ise bu dekorasyon stiline yönelik renk seçimleri yapmanız en sağlıklı seçim olacaktır. Klasik mekanlar için doğru yatak rengi seçilirken genellikle koyu renk tonlarına yönelmeniz gerekebilir. Siyah ve kahverengi gibi renkler klasik dekorasyona sahip kişiler için en ideal renklerdir.

Daha canlı ve enerjik mekanlar elde etmek istiyorsanız son yıllarda büyük bir moda haline gelen ve giderek popüler bir renk haline gelmeye başlayan beyaz rengini tercih edebilirsiniz. Beyaz ve gri gibi renkler aynı zamanda modern dekorasyonlar için de en ideal renklerdir. Ferahlatıcı ve konforlu bir yatak odası dekorasyonu elde etmek istiyorsanız beyaz ve gri renkli yatakları seçebilirsiniz.

Seçmek istediğiniz rengin mekanınız ile uyumlu olmadığını düşünüyorsanız ancak bu rengi kesinlikle kullanmak istediğinizi de düşünüyorsanız o rengi de kullanabileceğinizi unutmayın. Dekorasyon içerisinde yapabileceğiniz ufak tefek hileler ile zıt renkler arasında mükemmel bir uyum ortaya çıkartabilirsiniz.

Ayrıca aksesuar kullanımları ile zıt ve uyumsuz renklerin arasındaki geçişleri yumuşatabilir ve bir bütün halinde bakıldığı zaman son derece uyumlu gözüken mekanlar elde edebilirsiniz. Yatağınızın etrafına koyabileceğiniz en ufak bir aksesuar ile tüm uyumu yakalayabileceğinizi ve dengeli bir mekan dekorasyonu yapabileceğinizi unutmamalısınız.

Çiftçioğlu Mobilya ile Hayat Kalitenizi Yükseltin

45 yılı aşkın süredir faaliyette olan firmamız sizlere en konforlu ve rahat mobilyaları sunarak hayat kalitenizi yükseltebilme imkanlarını da sunuyor. Amacımız her zaman müşterilerimizin sağlıklı ve konforlu alanlarda yaşamlarını en iyi şartlarda sürdürebilmesi olduğu için en kaliteli ve güvenilir markaları sizlere ulaştırabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İdaş yataklarının satışını da üstlenerek sizlere en uygun fiyatlı ve en konforlu yatakları sunuyoruz. Markamıza güvenen müşterilerimiz için her zaman en doğru kararları alarak, bu kararlar doğrultusunda en ideal tercihleri yapmaya özen gösteriyoruz. Modern yatak odası takımları, avangarde yatak odaları, country yatak odası takımları, ekonomik yatak odası takımları ve konforlu yataklar arasından sizler de seçimlerinizi yaparak hayatınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Bizlere ulaşabileceğiniz mağazalarımız ve internet alışveriş mağazamız üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde siparişlerinizin onayını hızlı bir şekilde verdikten sonra sizlere en hızlı şekilde teslimat işlemini yapıyoruz. İnternet mağazamızda yer alan ürün kataloglarını detaylı bir şekilde inceleyerek kendi bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan yatak modellerini belirleyebilir ve siparişlerinizi bizlere online olarak ulaştırabilirsiniz.

Alışverişiniz esnasında aklınıza takılan herhangi bir soru işareti olduğu takdirde bizlere iletişim adreslerimiz ve telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. İdaş yataklarının konforlu dünyasına giriş yapabilmek ve uyku kalitenizi arttırabilmeniz için siz değerli müşterilerimizi burada bekliyoruz.