Gardroplar

Yatak odası dekorasyonunun en önemli parçaları arasında gardolap yer alıyor. Gardrop seçiminiz mekanınızı baştan aşağıya değiştirebilecek bir yapıya sahiptir. Uygun şekilde satın almadığınız bir gardrop modeli yüzünden oldukça geniş mekanınızı dar bir görünüme büründürebilirsiniz. Aynı zamanda küçük mekanlarınızı da doğru seçim ile birlikte olduğundan daha geniş gösterebilmeniz mümkündür.

Ölçülerinize uygun şekilde gardrop modelleri satın almanız ise daha sonra sıkıntı yaşamamanız için önemlidir. Bu konuda sizlere Çiftçioğlu Mobilya firması olarak özel sipariş gardolap hizmeti sunuyoruz. Dilediğiniz ölçüde mekanlarınıza ve size özel tasarımlar yaparak üretim aşamasına geçiyoruz. Ayrıca kendi üretimimiz olan gardolaplar 5 yıl boyunca tarafımızdan garantilidir.

Uzun Yıllar Kullanabileceğiniz Gardrop Modelleri

İhtiyaçlarınızın tamamını karşılayabileceğiniz gardolaplar modelleri sizler için tarafımızdan en geniş ürün yelpazesi ile sunuluyor. Modern ve klasik tüm dekorasyon stillerinize uygun olarak seçebileceğiniz gardolaplarımız ile mekanlarınızın daha ferah ve geniş gözükmesini sağlayabilirsiniz. Rafları ve çekmece kısımlarını son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olan gardolaplar uzun süre boyunca kullanabileceğiniz işlevselliğe sahiptir.

Darbelere ve çiziklere karşı ekstra dayanıklı olan ürünlerimiz hayatınızı daha pratik ve konforlu yaşayabileceğiniz imkanları sizlere sunmaktadır. Ürünlerimiz arasında yan kısımlarda çekmece bulunanlar da yer aldığından dolayı yatak odanıza şifonyer almak gibi bir zorunluluktan da kurtulmuş olursunuz. Yer sıkıntısı olan müşterilerimiz için en ideal modelimiz ise bu sebeple çekmeceli modellerimizdir.