Duvar Üniteleri

Son dönemlerde artık her mekanın vazgeçilmez bir dekorasyon parçası haline gelen duvar üniteleri sayesinde mekanlarınızı farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Dekoratif ve işlevsel olarak tasarlanan bu üniteler yeni nesil büyük boyutlu televizyonlarınızı şık bir şekilde yerleştirebileceğiniz ve kullandığınız diğer aksesuarlarınız ile süsleyerek evinizin baş köşesine koyabileceğiniz mobilyalardır.

Çiftçioğlu Mobilya firması olarak sizlere duvar ünitelerimizi birbirinden farklı renklerde ve tasarımlarda en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Satın almış olduğunuz duvar ünitesi modellerimizi uzun yıllar boyunca dilediğiniz şekilde tüm mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

Duvar ünitelerine koyduğunuz aksesuar ve diğer eşyalarınızın size kazandırdığı ekstra alanlar sayesinde mekanlarınızı daha ferah ve geniş gösterebilirsiniz.

Duvar Ünitesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Duvar ünitesi sahibi olmak istiyorsanız öncelikle kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Üzerine televizyon dahil olmak üzere pek çok farklı eşya koyacağınız için ağırlığa karşı dayanıklı olması gereklidir. Ağırlıktan dolayı ünite üzerinde yer alan bölümlerin kırılması ve çatlaması gibi durumlar sonucunda bütçeniz zarara uğrayabilir.

Size sunmuş olduğumuz duvar ünitesi modellerimiz 1. sınıf kalitede malzemelerden darbelere, çizilmelere ve ağırlıklara karşı ekstra dayanıklı olarak üretilmektedir. Böylelikle bir kez satın aldığınız duvar ünitesini uzun yıllar boyunca tüm şartlar altında kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizin kolay temizlenebilir malzemelere sahip olması da yararlanabileceğiniz diğer avantajlar arasındadır. Kolay temizlenebilir yapıları sayesinde mobilyanızın temizliği için ayıracağınız vakit yarı yarıya azalacak ve zamandan da tasarruf elde etmiş olacaksınız.