Dresuarlar

Dekorasyon modasında dresuar özellikle son yıllarda sıkça karşımıza çıkan ürünler arasında yer alıyor. Klasik tarzda dekore edilmiş evlerde gördüğümüz salon, yemek odası ve antrede kullanılan dresuarlar dekorasyonunuza son derece şık ve asil bir hava katmaktadır.

Ahşap, memer, ayna kaplama, ferforfe, cam ve pleksi gibi çeşitli malzemelerden üretilen dresuarlar dekorasyon konusunda tercihleriniz ve kişisel zevklerinize göre dilediğiniz malzemeden üretilenini seçebileceğiniz bir üründür.

Dresuar Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dresuar seçiminizi yapmadan önce ilk olarak mekanınızın ölçülerini belirlemeniz gerekiyor. Aynalı ve uzun ayaklı dresuar modelleri özellikle klasik dekorasyon arayanlar için ideal parçalardır. Kapaklı modellerden satın almak istiyorsanız da kapakların sağlıklı bir şekilde açılıp kapandığından emin olmalısınız.

Çiftçioğlu Mobilya olarak dresuar ürünlerimizi 1. sınıf kalitede malzemeden üreterek sizlere sunuyoruz. Kapaklı ya da kapaksız tüm modellerimiz darbelere ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca ürünümüzü kullanırken ilerleyen zamanlarda ihtiyacınız olabilecek yedek parçaların tamamını sizlere uzun yıllar boyunca sağlıyoruz. En uygun fiyatlar ile dresuar sahibi olmak istiyorsanız kataloglarımızdaki ürünler sizleri bekliyor.