Country Yatak Odası Takımları

Yatak odası dekorasyonunda doğallık ve konforu bir arada tercih ediyorsanız country yatak odası takımları sizin için üretilmiş mobilyalardır. Country mobilyalar, mütevazı bir görünümü sade tasarımlarıyla gösterişten uzak bir şekilde yatak odalarınıza taşıyorlar. Eski yıllardan günümüze kadar gelen bu mobilyalar geçmiş ile günümüz arasında bir köprü görevi üstleniyorlar.

Huzur dolu renkler arasında kullandıkları pastel tonlamalar ve kahverengi tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bu mobilyalarda yatak örtüleri, nevresim takımları ve yastık kılıfları gibi mobilyanın tamamlayıcı görevini üstlenen parçalarda nostaljik bir havaya sahip kadife kumaşlar tercih ediliyor. Bu nostaljik görünüme sahip parçaların desenli olanlarındaysa yoğunlukla çiçek motifleri kullanılıyor.

Country Yatak Odaları ile Mutlu Evler

Genel olarak ahşap malzemelerden doğal olarak üretilen bu country yatak odası takımları, doğal görünüm ile sadeliği birleştirerek karakterinizin doğa ile olan bütünlüğünü yansıtmanızı sağlıyor. Eskitme mobilya çeşitleri country tarzında uygulanan bir diğer doğal görünüm elde etme yöntemidir. Yatak odanıza Amerikan tipi bir dağ evi görünümünü eskitilmiş mobilya uygulamalarını kullanan modeller ile rahatlıkla verebilirsiniz.

Sade ve konforlu bir yaşam alanı hedefleyen country yatak odası takımları cilasız mobilyalar kullanarak toprak veya seramik aksesuarlar ile süsleniyor. Mobilyalar isminden anlaşılacağı gibi temsil ettiği ülkenin üretilen modeline göre kendi içinde farklılıklar gösteriyor. Örneğin Amerikan country yatak odası takımları diğer modellere göre daha geniş ve büyük gözükürken, İngilizce country yatak odası takımları daha sade ve küçük mobilyalardan oluşuyor. Fransız country yatak odası takımları da mekanınıza daha romantik bir atmosfer katmanız için kullanılıyor.

Size En Uygun Country Yatak Odası Takımları

Country yatak odası takımlarının tüm çeşitlerini sizlere Çiftçioğlu mobilya olarak sunuyoruz. Mobilya sektöründe 1969 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda müşterilerimize her zaman daha konforlu mobilyalara daha uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yatak odası mekanınızın büyüklüğüne göre en uygun country yatak odası takımlarına sahip olmanız için daha fazla düşünmenize gerek yok. İncelediğiniz ürünün üzerindeki "Ürünü İncele" butonuna basarak almak istediğiniz mobilya takımının tüm ölçülerini görerek size en uygun olanını seçebilirsiniz.