E-Bültenimize kayıt olun.

Yeni sezon L koltuk modelleri

L koltuklar günümüzde modernliği yansıtıyor. Eski koltukların ve çekyatların dönemi artık bitti. Bu yüzden sizde modernliğe adım atmak, mobilyanın modasına ayak uydurmak için L koltukları tercih etmelisiniz. Öyle ki L koltuk modelleri, 2013 ‘te çok büyük değişikliklere gitti. Ürünlerimize de bu değişikliği yansıttık. Evinizdeki modernliği L koltuklar ile yansıtabileceksiniz. moon l koltuk

Yeni Moda L koltuklar!

L koltuk modelleri 2013 modasında renkli ve sade tasarımların olduğu görülüyor. Ürünlerimiz de tamamen yeni modaya ayak uydurmaktayız. Birçok firma henüz eski tasarımları mobilyalarında kullanırken biz yenilikçi çalışmalar yapmaktayız. Daha çok özgür çalışmayı tercih etmekteyiz yani müşterinin istediği gibi tasarımda, ölçülerde mobilyalar yapmaktayız. Örneğin, ölçü konusunda tamamen müşterinin istediği gibi tasarlanıyor. Müşterinin istediği gibi çalışmak her ne kadar firmalara zor gelse de bize müşterinin memnuniyeti için her şey kolay gelir. neon köşe takımları L koltuk modellerinde genellikle açık renklerin olduğu görülüyor. Bu renk seçimini tabi sizlerde yapabiliyorsunuz. L koltuk modelleri 2013 genelde bu yılki tasarımlarda renklerde açıklık göze çarpıyor. Koltukların yastıklarında desenler mevcut bu desenler ise açık renk ile kapalı rengin birleşmesi ile ortaya çıkmış. Koltuk ve yastıkların renkleri biraz zıtlaşıyor denilebilir.

Mobilyada Tecrübe!

Çiftçioğlu Mobilya olarak “mobilya” konusunda tecrübeli çalışanlarımız ve tamamen müşteri memnuniyetini hedefleyen ve her geçen gün bu hedefe adım adım yaklaşarak, en iyi mobilya çalışmalarını sizlere teslim ediyoruz. Bizden aldığınız mobilyalarda 2 yıla kadar garanti de veriyoruz. 1969 yılından beri mobilya konusunda %100 müşteri memnuniyeti ile tecrübeli çalışanlarımız ve özgür çalışma stilimiz ile diğer firmalara göre çok daha kaliteli mobilyalar ortaya çıkartmaktayız. Sizlerde mobilya konusunda modernliği yakalamak, tamamen sizin isteğinize göre mobilyaların tasarlanmasını istiyorsanız bizleri tercih ederek kaliteyi, özgürlüğü ve modayı kolayca yakalayabileceksiniz.