E-Bültenimize kayıt olun.

Yeni Sezon Gardırop Modelleri

Yatak odası dekorasyonları özellikle kişilerin daha konforlu vakit geçirebilmesi ve dinlenebilmesi için üzerinde daha titiz davranılması gereken bir konu oluyor. Yatak odanızda seçtiğiniz mobilyalar dekorasyonun en önemli ayrıntısı oluyor.

sürgülü gardrop modelleri

 Bütünlük yakalayabilmek için mobilya ve aksesuarlarınızın malzemelerinden renklerine kadar dikkat etmeniz gerekiyor. Renk konusunda her zaman aynı tonların kullanılması ise doğru bilinen yanlışlar arasındadır. Zıtlık oluşturularak da alternatif bir bütünlük içerisinde şık yatak odaları yaratabilirsiniz. Gardıroplar ise yatak odalarında yer kaplayan fakat kapladığı yerin hakkını veren en önemli mobilyalar arasında yer alıyor. Gardırop modelleri kullandığınız zaman tasarımın şıklığı ile dekorasyonunuza güzel bir dokunuş sağlarken, aynı zamanda kullandığınız kıyafetleriniz ve aksesuarlarınızı da depolayabilmek için ekstra alan sağlamış oluyorsunuz.

Bölmeli gardrop modelleri

Ahşap Gardırop Modelleri

Ahşap tasarıma sahip gardırop modelleri artık klasik ve modern olmak üzere her türlü dekorasyon tarzında kullanılabiliyor. Klasik tasarımlarda eskitme tekniği uygulanan antika diye adlandırılan gardıroplar fazlasıyla tercih ediliyor.

dolaplı gardrop

 Modern tasarıma uygun bir gardırop seçmek istiyorsanız da lake ile kaplanan gardırop modelleri sizler için ideal olacaktır. Görsel olarak lakelenen gardıropların renkleri de her kişinin zevkine hitap etmeyi başarıyor. Siyah rengi özellikle lakelenen gardıroplar arasında en fazla seçilen renk oluyor. Bordo, parlement mavisi ve kırmızı gibi iddialı renkler de gardırop seçimlerinizde göz atmanız gereken diğer hoş renkler arasında yer alıyor.