E-Bültenimize kayıt olun.

Yaratıcı Sehpalarla Oturma Odanızı Hareketlendirin!

Oturma odası evinizde en çok zaman geçirdiğiniz alanların başında gelir. Büyük bir yorgunlukla eve geldiğinizde sizi rahat ettirecek, misafirlerinizi ağırlarken kendinizi iyi hissettirecek, televizyon keyfi yaparken konfor sağlayacak olan oturma odaları hayallerinizi süslüyor öyle değil mi?

Ahşap Sehpa

Oturma odası koltuk takımından ibaret değildir. Rahat ve şık bir koltuk takımı odanızda iyi zamanlar geçirmenize olanak sağlar, ama dekorasyon için ek unsurlara ihtiyaç vardır. Bunların başında da sehpa gelir. Son dönemde sıklıkla karşımıza çıkmaya başlayan modern tasarımlara sahip sehpaları tercih ederek oturma odanızla fark yaratmayı başarabilirsiniz.

Sehpada Çizgi Ötesi

Sehpa modelleri 2015 seçeneklerini gördüğünüzde farklı tasarımlara sahip olduklarını kolayca farkedeceksiniz. Sıradan hiçbir unsura artık ev dekorasyonunda yer bulmak mümkün değil. Söz konusu sehpa bile olsa mutlaka fark arıyor ve farklı modellerle karşılaşıyoruz. Oturma odanızı gözlerinizin önüne getirin. Koltuk takımı ve televizyonu çıkardığınızda odada fark yaratan unsur ne olabilir? Bu mutlaka sehpa olmalıdır.

Ahşap Orta Sehpa

Yeni sehpa modelleri gözlemlendiğinde hem birer tasarım harikası olduklarını hem de kullanışlı yapılarını fark ediyoruz. İç içe giren tasarımları ile tek ve büyük bir sehpa iken bir anda farklı küçük sehpalara dönüşen bu modeller özellikle misafirleriniz olduğunda büyük kolaylık sunacaktır. Evinizde fark yaratan dokunuşlardan biri kesinlikle modern sehpa seçeneklerini kullanmak olmalıdır. Aksesuar modelleri arasında seçim yaparken mutlaka satış danışmanlarımız ile görüşmelisiniz.

Orta Sehpa

Doğal ortamlar yaratmak istediğinizde ağaç köklerini üst üste koymuş görünümü veren bir sehpa tercih edebilir ya da hasır kaplamalı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Evinizin ortamına ayak uydurabilecek ve hareket kazandıracak olan sehpa modelleri aradığınız farkı yaratmanıza yardımcı olacaktır. Sadece sehpa deyip geçmeyin. Küçük dokunuşların büyük değişiklikler gerçekleştirdiğini görmek için işe sehpalarınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz.