E-Bültenimize kayıt olun.

Renkli rüyalar için

Tüm günün stresini atarak derin bir uykuya daldığınız yataklar, en sevdiğiniz kıyafetleri koruyan gardıroplar ve komidinler hiç bu kadar şık olmamıştı. Çiftçioğlu Mobilya’nın 2013 yılı için hazırladığı modeller tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Modern yatak odalarından avangard yatak odalarına kadar her zevke uygun modeller uygun fiyatlarla yeni alıcılarını bekliyor. 

eylül yatak odası

Zarif kıvrımlarıyla dikkat çeken modeller ilginç desenleriyle yatak odalarınıza renk getirecek. Led ışıklarla canlandırılan yatak başları ise özellikle gençlerden büyük ilgi görüyor. Mor tutkunları da unutulmadı. Artık en sevdiğiniz rengin hakim olduğu bir yatak odasında uykuya dalma şansına sahipsiniz.  

Çeşitli taşlarla bezenmiş olan mobilyalar adeta şıklıklarıyla yarışıyor. Yeni evliler tercihlerini modern tasarımlardan yana kullanıyor. Venge ve sütlü kahve tonlarının hakim olduğu 2013 yılı modellerinde kullanılan beyaz renk de yumuşak bir geçiş sağlıyor. Bu yıl yatak odası takımlarında aynalara daha fazla kullanılarak odaların daha geniş görünmesi hedeflendi. Beyazın hüküm sürdüğü Pırlanta yatak odası modeli, en çok beğenilen tasarım olma özelliğini koruyor.