E-Bültenimize kayıt olun.

Renkli Berjerler ile Kendi Köşenizi Yaratın!

Birbirinden renkli berjer modelleri ile ev dekorasyonuna damgasını vuran firmamız, kendinize sadece size ait bir alan yaratmanız için imkân yaratıyor. Özellikle çok fazla kitap okumayı seven biriyseniz berjeler gönlünüze ve gözünüze hitap edecek. Evinizde ister salonunuzda isterseniz de oturma odanızda boş olan bir köşeye müsait ise cam kenarına zevklerinize ve mevsime uygun bir berjer yerleştirerek bu alanı kendiniz için özelleştirin.

Renkli Berjerler

Bu alanda dilediğiniz gibi kitap okuyabilir, bilgisayarınızdan film izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Boş vakitlerinizde mevsim değişimlerini elinize kahvenizi alıp rahat berjerinize yerleşerek izleyebilirsiniz. Kendiniz için özel olarak ayarladığınız bu ortam siz kendinize daha özel ve daha iyi hissettirecektir. Yaz ve bahar aylarında daha renkli bir berjer tercih edebilirken kış ve sonbahar ayları için daha koyu renkli bir model tercih edebilirsiniz.

Kendi Köşenizi Yaratın

 

Ev Dekorasyonuna Renk Katan Berjer Modelleri

Ev dekorasyonunda salonda, oturma odasında, mutfakta ve yatak odasında yoğun bir şekilde tercih edilen berjeler, kullanıldıkları ortamın daha samimi ve daha sıcak olmasına yardımcı olurlar. Berjerler tercih edilirken zevkler ön planda tutulacağı gibi kullanılacak olan alanın genel hatları da göz önünde bulundurulmalıdır.

2015 Berjer Modelleri

Ev dekorasyonunu yeniden gözden geçiren ve yeniliğe gitmek isteyen ev sahipleri berjeleri genel olarak salon ya da oturma odasında koltuk takımlarına ek olarak kullanmayı tercih eder. Siz de koltuk takımınıza ve evde vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz odanıza renk katmak için bir berjer satın alabilirsiniz.