E-Bültenimize kayıt olun.

Modern Avize Modelleri

Geçmiş yıllarda kullanılan taşlı ve abartılı görünüme sahip avizelerin yerini artık daha sade ve modern avize modelleri alıyor. Günümüzde modern evlerde artık dekorasyonun her anlamında daha sade seçimler yapıldığından dolayı abartılı tasarımlardan uzak duruluyor. 2015 yılında ışıklandırma ve avize konusunda artık abartıdan uzak durularak üretilen sade ve şık modeller ön plana çıkıyor.

avize

Avize modellerinin kullanılacağı mekana göre farklılıklar gösterebilen bu modeller genelde her mekana uygun boyutlarda tasarlanmaktadır. Saraylarda, camilerde ve büyük işletmelerde kullanılan geniş, büyük ve abartılı süslemelere sahip avize modellerinin yerini artık camlarla süslenen ve renklendirilerek sade şekilde üretilen avize modelleri alıyor.

Avize Nasıl Seçilir?

Avize seçiminiz evinizin görsel açıdan zenginliğini gösterebilmek için önemlidir. Evinize uygulayacağınız avize modeli öncelikle yeteri kadar aydınlatmayı sağlayabilmelidir. Yalnızca görsel açıdan değerlendirdiğiniz güzel bir avize evinizi karanlık ve kasvetli gösterdiği takdirde bütün güzelliğini kaybedecektir.

avize modelleri

Evinizin genel dekorasyonunu hangi tarzda uyguladıysanız o tarza sahip avize modelleri seçerek de başarılı bir avize seçimi yapabilirsiniz. Klasik, modern ve canlı dekorasyon yapılmış evinize aynı şekilde avize modelleri almalısınız.