E-Bültenimize kayıt olun.

Köşe Takımlarında Şıklık ve Konfor Şart!

Günümüzde gerek rahatlık gerekse de modern görünüm açısından ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen köşe takımları, yeni sezonda bomba gibi renk ve tasarımlar ile evinizi canlandırmaya ve değiştirmeye hazırlanıyor. Evinizin standart görünümünden sıkıldıysanız ve uzun süredir aklınızdan değişim planları yapıyorsanız, hayallerinizi firmamız ile gerçeğe dönüştürün ve evinizin görünümü ile hem ailenizi hem de kendinizi mutlu edin.

2015 Köşe Takımları

Aile bireylerinin ve eve gelen misafirlerin en çok zaman geçirdiği alanlardan biri olan salonlar ya da oturma odaları, çok fazla kullanılmaları nedeniyle eşyaları en çabuk deforme olan ve eskiyen alanlardır. Belirli aralıklarla değişime ihtiyaç duyan koltuklarını modern bir şekilde yenilemeye karar verdiyseniz seçiminiz kesinlikle köşe takımlarından yana olmalıdır. İstediğiniz zaman eve yatıya gelen misafirinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz ve evinizin en güzel sohbetlerini üzerinde rahatça oturarak yapabileceğiniz köşe takımları eviniz için en uygun mobilya olacaktır.

Köşe Takımlarında Şıklık ve Konfor Şart!

 

Konforlu ve Modern Köşe Takımları

Rahatından asla vazgeçemeyenlerdenseniz ve evinize geldiğinizde tüm günün yorgunluğunu ve stresini rahat koltuklarınızda atmak istiyorsanız firmamızın yeni sezona özel olarak tasarladığı köşe takımları bu ihtiyacınıza cevap verecek.

Köşe Takımları

Köşe takımı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında boyutlar yer alır. Köşe takımınızı yerleştireceğiniz alan büyükse istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz fakat bu alan normal standartların altında ise boyutları göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Aksi takdirde salonunuzun görünümü çok iyi olmayabilir.