E-Bültenimize kayıt olun.

Kanepe Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yaşam alanlarınıza daha modern ve şık bir hava katarak sevdikleriniz ile birlikte hoş vakit geçirebilmek en büyük hayalleriniz arasındadır. Eskiyen kanepelerinizi değiştirerek hayallerinizi gerçekleştirmek için bir adım atmak istiyorsanız birkaç farklı husus konusunda dikkatli olmalısınız.

kanepe

Salonunuzun duvar rengi, halıları, genişliği gibi durumları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. İşlevselliğin ön planda tutulduğu kanepeleri tercih edin çünkü bu tür kanepeler açılıp kapanabilir özelliği sayesinde size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Modern kanepe modelleri seçmeye de özen gösterin. Araştırma yaparak bu yıl hangi modellerin ilgi gördüğünü tespit edin.

2015 Kanepe Modelleri

Siyah, deri ve beyaz renkli kanepe modelleri arasında bu yıl seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Derinin ve beyaz rengin kanepe modeli üzerinde oldukça şık durmasından dolayı özellikle bu 2 renge göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

kanepe modelleri

Mavi, kırmızı ve kahverengi gibi alternatif renklerin de moda olduğu yeni sezonda özellikle bu renklerin üzerlerine ufak çiçek desenleri işlenen kanepe modelleri mekanlarınıza farklı bir boyut katacak güzellikte tasarımlara sahipler.