E-Bültenimize kayıt olun.

İkiz Yatak Odası

İkiz çocuklar birbirlerine her anlamda benzeseler dahi bazı durumlarda kendilerini daha özel hissetmek isteyebilirler. İkiz çocukların odalarının dekorasyonlarını yaparken, uyumlu bir bütünlük yakalamaya çalışırken aynı zamanda onlara ayrı alanlar da yaratmalısınız. Aslında ilk bakışta zor gibi gözüken bu durumu yakalayabilmek bir o kadar basit bir olaydır. Bu tür durumlar yaratabilmek için öncelikle biraz daha büyük bir odaya ihtiyacınız olacaktır.

İkiz çocukların odalarının dekorasyonları tek bir çocuğun dekorasyonundan çok fazla farklı olmayacaktır. Aynı yöntemleri uygulayarak ikiz çocuklarınız için şık bir dekorasyon uygulayabilirsiniz. İkiz çocuk yatakları odanın alanını daraltmayacak şekilde yerleştirilmelidir. Odanın genel durumuna en uygun şekilde nasıl yerleştireceğinize karar vermek için uygun ölçülerde yatak satın almanız yeterli olacaktır. Daha sonra eşyalarınız için kalan yerlere uygun şekilde yerleştirmeye devam edebilirsiniz.

yatak odası takımları

 

İkiz Yatak Odası için Dekorasyon Fikirleri

Odalara isterseniz güzel bir konsept belirleyerek bu konsept üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. İkizlerin ortak ilgi alanlarını yansıtan bir dekorasyon anlayışını uygulamanız iki tarafı da mutlu edeceği gibi aynı zamanda onları özel de hissettirecektir. Bu çocuklarınızın sevmiş olduğu bir çizgi film kahramanı ya da film kahramanına ait bir konsept olabilir. Bütçenize uygun şekilde satın alacağınız mobilyaları dilerseniz çift şeklinde değil tek ve farklı olarak da satın alabilirsiniz. Bu hem yerden hem de bütçenizden tasarruf etmenize yol açacaktır. Dolap, raf ve benzeri mobilyaları da ikizler paylaşabilecekleri için bu konuda yeterli genişlikte mobilyalar seçmeniz yeterli olacaktır.