E-Bültenimize kayıt olun.

Dekoratif Asma Tavan Modelleri

Günümüzde pek çok evin dekorasyonunda kullanılmakta olan dekoratif asma tavanlar evlerinizin havasını bir anda değiştirerek daha modern ya da isteğinize göre daha klasik bir havaya sokabilir. Evinizin mutfak, salon ya da yatak odalarına asma tavanlar sayesinde büyük bir değişim katabilirsiniz.

asma tavan

Klasik asma tavan modelleri genelde salonlarda tercih ediliyor fakat yatak odaları için de kullanılabilmesi mümkün olabiliyor. Asma tavanların ışıklandırmalı olanları, renkli ve desenli olanları ya da ahşap döşemeli olanları gibi sınırsız seçim yapabileceğiniz geniş bir çeşitliliği var.

Gökyüzünü Evinize Taşıyın

Asma tavan modellerinde gökyüzü konsepti oluşturmak pek çok iç mimarın tercihlerinden birisi oluyor. Çocuk odalarında veya salonlarda gündüz bulutlu bir atmosfer yaratan asma tavanlar gece olduğu zaman ışıkların sönmesi ile birlikte yıldızlı bir gökyüzünü mekanınıza getiriyor.

gökyüzü

Hastanelerde ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde görmeye alışık olduğumuz asma tavanları artık uygun fiyatlar ile evlerinize de uygulayabilirsiniz. Salonlar için asma tavanlar genelde sade, şık ve klasik modeller olarak ön plana çıkarken yatak odaları ve çocuk odaları için daha gizemli ve canlılık katıcı modeller tercih edilebiliyor.