E-Bültenimize kayıt olun.

2015 Raydolap Modelleri

Yatak odasında sürekli sorun çıkaran ve geniş bir alan kaplayan gardrobunuzdan sıkıldıysanız ve yatak odanızın görünümünü değiştirmek istiyorsanız firmamızın yeni sezon raydolap modellerine göz gezdirebilirsiniz. Hem modern bir yapıya sahip olan hem de kullanım açısından diğer dolaplara nazaran daha kolaylık sağlayan raydolaplar, aynı zamanda yatak odanızda yerden tasarruf etmenizi de sağlayan tasarım harikası ürünlerdir.

2015 Raydolap Modelleri

 

 

Raydolap Yatak Odasında Rahatlık ve Özgürlüktür!

Günümüzde özellikle yatak odası normal standartların altında kalan ve küçük olduğu için sorun yaşayan ev dekorasyonlarında yoğun bir şekilde raydolaplar tercih edilir. Normal gardropların dışa doğru açılan kapakları küçük olan bu alanın daha da daralmasına ve hareket alanının kısıtlanmasına neden olur.

Raydolap Modelleri

Ray sistemine sahip olan raydolaplarda böyle bir sorun ile kesinlikle karşılaşılmamaktadır ve alandan tasarruf edilmektedir. Siz de yatak odanızda alan sorunu yaşıyorsanız hemen bir raydolap almalı ve size özel olan yatak odanızda hareket alanınızı daha da genişleterek özgür davranmanın tadını çıkarmalısınız.

2015 Raydolap Modelleri

Mobilya sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş ve deneyimleri sayesinde her geçen gün insan ihtiyacını karşılayan daha kaliteli ürünleri müşterilerin beğenisine sunan firmamız raydolap modellerine bir yenilik daha getiriyor ve ek olarak boy aynası tasarımını bu ürünlere ekliyor. Aynalı raydolap modelleri yatak odasında hem dolap hem de ayna görevini aynı anda görmeye yetiyor.