Bebek Odası Takımları

Bebeğiniz dünyaya geldiğinde onun gerçekten hoşa gidecek, sempatik bir ortam içerisinde uyumasını ve böyle bir ortam içinde büyümesini istemeniz son derece doğaldır. Bunun için de bebek odası konusunda farklı alternatifleri değerlendirmeniz yerinde bir karar olacaktır. Sitemizde pek çok farklı takımlar bulunmaktadır. Bu takımları değerlendirirken bebeğinizin rahatlığını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Sitemizde bulunan bebek odası takımları arasında en çok tutulanlardan biri Jumbo Bebek Odası’dır. Söz konusu bebek odası takımının fiyatı 1.844 TL’dir. Bu bebek odası takımının içinde oldukça şık bir dolap bulunmaktadır. Genellikle çizgi film figürlerinin bulunduğu bu dolap kızlar için genellikle pembe tonlarında tasarlanmıştır. Aynı zamanda aynı çizgi film figürünün bulunduğu bir de beşik bulunmaktadır. Bunun yanında aynı figürden komodin de söz konusu takıma eşlik etmektedir. Halının da çiçekli ve renk olarak son derece soft bir renkte tasarlandığı görülmektedir.

Jumbo Bebek Odası takımının dışında tercih edilen başka bir takım da Ayda Bebek Odası takımıdır. Söz konusu bebek odası takımının fiyatı 1.844 TL’dir Fiyat bakımından farkları olmasa da söz konusu bebek odası takımlarının görüntü olarak farklılıkları bulunmaktadır. Ahşaptan yapılmış olan bir dolap, beşik ve gardrop ile bütünleşen bu takım son derece şık durmaktadır. Söz konusu takımı üzerinde sevimli bir halının bulunması son derece dikkat çekicidir.

Pırlanta Bebek Odası takımı fiyat olarak 2.902 TL olarak piyasaya sürülmüştür. Söz konusu oda takımı beyaz olarak tasarlanmıştır ve aynı zamanda pembe bir zemine uygun olarak tasarlandığı görülmektedir. Beyaz ve pembe karışımı bir halının bulunması da söz konusu bebek odası takımlarını daha da şık ve soft göstermektedir.

Pek Çok Farklı Çeşit Var

Bebek odalarında pek çok farklı çeşidin bulunması ve farklı fiyat alternatiflerinin olması son derece önemlidir. Sitemizde aynı şekilde Dolphin Bebek Odası Takımı da 1.756 TL’ye satılan ve farklı renklerin harmanlanması ile oluşturulan bir takımdır. Bu renkler lacivert, kırmızı ve beyazdır. Daha geniş ve biraz kısa olan gardrop takımı daha farklı göstermiştir. Ona uygun komodin ve beşik de bulunmaktadır. Aynı zamanda balıklarla süslü bir duvar kağıdı da söz konusu bütünlüğü daha da şık hale getirmektedir. Dolphin imajını yansıtan bir halının takımı bütünlemesi de pek çok kişinin dikkatini çekmektedir. Bu takım daha çok mavi ve lacivert renk ağırlığında olduğu için erkek çocukları için rahatlıkla kullanılabilen bir takım olarak değerlendirilebilir.

Kız çocukları için tercih edilen bebek odaları arasında Flower Bebek Odası bulunmaktadır Fiyatı 1.756 TL olan söz konusu takım daha çok pembe tonlarının içinde bulunduğu bir takımdır. Star Bebek Odası ise 1.756 TL’den satışa sunulan ve daha çok mavi tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bir bebek odası takımı olarak satışa sunulmuştur. Pek çok çiftin tercih ettiği bebek odası takımlarının arasında aynı zamanda Junior Bebek Odası takımı bulunmaktadır. Fiyatı 1.756 TL olan söz konusu bebek odası takımında beyaz, mavi, pembe ve sarı renkleri iç içe kullanılmıştır. Aynı zamanda söz konusu renk tonları halıya da yansıtılmıştır.

Söz konusu takımlar değerlendirildiğinde pek çok farklı bütçeye ve zevke uygun takımların bulunması çeşitliliği arttırmaktadır. Dolayısıyla tam da bu nedenle pek çok kişinin söz konusu alanda seçim yapmakta zorlanması söz konusu olmayacaktır. Hangi bebek odası takımı olursa olsun önemli olan ferahlık ve rahatlıktır. Dolayısıyla tüm bu ayrıntılar değerlendirilmeli ve seçim yapılmalıdır.