Avangarde Koltuk Takımları

Evler herkesin yaşamında en özel yerler arasındadır.  İnsan evine gelince günün yorgunluğunu atmak ister, rahat etmek ister en önemlisi de huzur bulmak ister. Uyumak için yatak odasını ya da çalışmak için çalışma salonunu kullansa da insanlar, ev içinde herkesin ortak bir arada olduğu yerler genelde oturma odalarıdır. Buraların gerek ile bireylerinin zevkine ve konforuna göre, gerek ise gelecek kişilere sizin zevkinizi yansıtacak biçimde döşenmesi önemlidir. Perdesinden, masasına kadar tüm parçaları ayrı ayrı önemlidir ama bir arada yaşanan ortak mekânların olmazsa olmazı koltuk takımlarıdır.

Avangarde Koltuk Takımı Çeşitleri

Koltuk takımları da birçok gruba ayrılır, berjer takımlar, modern tarzda olanlar, klasik koltuk takımları ve daha ayrı bir zevkin parçası olan avangarde koltuk takımları söylenebilir.

Avangarde koltuk takımları oldukça özel olan parçalardır. Birçok markadan bu koltuk takımlarını bulmak mümkündür. Bu koltuk takımları eve daha çok klasik bir hava katmaktadırlar.  O yüzden modası geçmesin, yıllarca kullanım diyenlerin sıkça tercih ettiği modeller arasında yer almaktadırlar. 

Avangarde koltuk takımları ile perde, dolap vb. diğer oda aksesuarlarını ve parçalarını uydurmak son derece kolaydır. Çünkü klasik parçalar olduğundan odanın diğer bölümlerindeki parçalar için ekstra bir enerji harcamaya gerek kalmaz. Bu ise oda döşemesi için büyük bir avantajdır.

Avangarde Koltuk Takımları ile Klasikleştirin

Bu koltuk takımları, adından anlaşılacağı üzere takım olduğu için grup olarak satılırlar. Genelde 2 adet 3 lü koltuk, 1 adet tekli koltuk ya da bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk bir adet ise tekli koltuk olarak satılırlar. Farklı renk ve desen seçenekleri karşınıza çıkabilir. Tek renk ya da çiçekli olanları, deri ya da yapay deriden olanları, kadife kumaştan yapılanları piyasa da bulunabilir.

Çiftçioğlu Mobilya size bu koltuk takımları grubunda, en özel tasarımları beğeninize sunuyor. Diğer ürün gruplarında olduğu gibi, burada da taksitle alma, satış noktalarından ya da online olarak internetten alma seçeneğiniz bulunmakta. Ayrıca tüm ürün gruplarında firma 5 yıla yakın garanti vermektedir. Tüm koltuk takımları tasarım grubu tarafından 45 yıllık deneyim ile sizin tüm beklentilerinize yanıt verecek biçimde hazırlanmaktadır.