Aksesuarlar

Hayatın koşuşturmacası içerisinde dekorasyon yapacak vakit bulamıyorsanız ve ufak dokunuşlar ile tüm dekorasyonunuzda büyük farklılıklar yaratmak istiyorsanız dekoratif aksesuarlar kullanarak mekanlarınızı baştan aşağıya yenileyerebilirsiniz. Kullanacağınız birbirinden şık aksesuarlar ile evinizin her köşesinde eşsiz bir uyum yakalayarak en ekonomik şekilde yeni bir dekorasyon sahibi olabilirsiniz.

Aksesuar Kullanımının Faydaları Neler?

Çiftçioğlu Mobilya firması olarak sizlere aksesuar seçimi konusunda tamamen özgür hareket edebilmeniz için tüm dekorasyon stillerinize uygun geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. C sehpalar, zigon sehpalar L tipi sehpalar, lambader ve abajur tipi mobilya aksesuarları kullanarak evinizde modern ve şıklığı tek bir çizgi üzerinde en pratik şekilde yakalayabilirsiniz.

Estetik görünüme sahip olan aksesuarlarımızı kullandığınız takdirde dar mekanlarınızın daha da geniş bir yapıya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle ferah ve modern mekanların sahibi olurken, aynı zamanda tamamen işlevsel şekilde tasarlanmış olan kaliteli üretime saihp aksesuarlarımızı dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Aksesuar Seçimleri Nasıl Yapılmalı?

Aksesuar kullanımına başlamadan önce aklınızda genel bir dekorasyon çizgisi belirlemelisiniz. Klasik ya da modern çizgilerden ağırlıkta olan hangisi ise buna göre hareket etmelisiniz. Bunun dışında, evinizde ağırlıklı olarak kullanılan renklere de dikkat etmelisiniz. Duvarınızın ve zemininizin rengi ile birlikte tüm diğer mobilyalarınızın rengi aksesuarlarınız ile uyumlu bir şekilde durmalıdır.

Mobilyalarınız cam, metal, kumaş, ahşap ya da geometrik stillerden oluşuyor ise aksesuar seçimlerinizi bunlara bağlı kalarak uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Diğer yandan ahşap kaplama ya da oymalı işlemeli hatlardan üretilmiş olan mobilyaların yer aldığı klasik bir mekana sahipseniz, eskitme stili ile üretilmiş olan aksesuarlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Zıtlık ile iyi bir uyum yaratmak istiyorsanız ise bu konuda en iyi şekilde siyah ve beyazın kusursuz uyumundan yararlanabilirsiniz. Çiftçioğlu Mobilya olarak sizlere tüm dekorasyon stillerinize uygun şekilde aksesuarlar sunuyoruz.

Blog Yazıları