Ahşap Yatak Odası Takımları

Evinizin size ait olan ve sizin için özel bir yere sahip olan tek odası tahmin edileceği gibi yatak odasıdır. Bu özel niteliğin hakkını vermek için ve odanızı modern, kaliteli, şık zarif, ya da spor bir görünüme kavuşturabilmek için Çiftçioğlu mobilya mağazalarında bulunan onlarca model arasından seçeceğiniz bir yatak odası takımı ile dekore edebilirsiniz.

Herkesin tahmin edeceği gibi yatak odası takımlarında birçok çeşit mevcut. Genellikle genç çiftlerin ilk evlerini dizerken yatak odaları için seçtikleri takımlar ahşap tarzdaki modeller olmaktadır. Spor ve aynı zamanda otantik bir ambians sağlayan bu takımların farklı tasarımları sitemizde siz müşterilerimizin beğenisine sunuldu. En değişik, en tarz, en kullanışlı ve en ilgi çekici nitelikteki takımlar ile hizmetinizde olan Çiftçioğlu mobilya sitesine göz atanlar akıllarında hayal ettikleri oda dekorasyonunu oluşturabilir.

Klasiğin Öncüsü Ahşap Yatak Odası Takımları

Mobilya satın alırken genel olarak kararsızlık problemi yaşanır. Kimisi eski yatak odası takımını demodeleştiği ve yıprandığı için değişim ihtiyacı duyar, kimisi yeni evini baştan aşağı döşerken en özel odası yatak odasını ayrı bir ilgi ve ehemmiyet ile dizer. Peki ama nasıl bir takım seçmeli? Bu gibi arayışlar öncesinde akıllarda hep bu soru olur. İşte Çiftçioğlu mobilya olarak sizleri bu sorundan kurtarma gayesindeyiz. Onlarca farklı tarzda ahşap yatak odası takımı çeşitleri rengi yapısı ve birinci sınıf kalitedeki üretim malzemeleri cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ve kampanyaları ile satışa sunulmuştur.

Modernliğin ve Rahatlığın Birleşimi Yataklar

Tasarımları ile fark yaratan ve görenlerin akıllarından çıkmayan modellerimizden satın alarak hem evinizdeki hem de yatak odanızdaki monoton havadan kurtulma olanağına sahipsiniz. Deneyimli eller ile yaratılmış ve kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmiş olan ürünler sizi ve tüm ailenizi mutlu edecek. Uzun seneler boyunca hiç sıkılmadan kullanabileceğiniz yatak odası takımında 1 adet karyola, 2 adet komodin, raylı dolap, şifonyer ve aynası mevcut. 2 yıl garantisi olan bu yatak odası takımlarında odalar adeta modernliğin yansıması haline gelecek.

Kredi kartına 9 aya varan taksit olanağı sunan Çiftçioğlu mobilya, güvenilirliği ve kalitesi ile sektörde köklü markalar arasında ilklerde yer almaktadır. Konfor, fonksiyonellik, kalitei czip fırsatlar ve modernlik… Bunlar gibi bir sürü özelliği barındıran markamız genç ve yaşlı tüm müşterilere hitap eden ürünler ile her daim sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sizde bu ayrıcalığı Çiftçioğlu mobilya ile hissedebilirsiniz.